SILVERLINE SK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36661732
DIČ: 2022240935
IČ DPH: SK2022240935
Golfová 1771/95, Veľká Lomnica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Golfová 1771/95, Veľká Lomnica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Bezpečnostné a pátracie služby 80.20
Dátum vzniku: 8. 8. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2007
Spisová značka: Sro/34003/P
Predmet podnikania (výber): vedenie účtovníctva; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Slávka Zozuľaková od 29. 5. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SILVERLINE SK s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 35,4 tis. € a tržby jej klesli o 33 % na 170,3 tis. €.

170,3 tis. €
Tržby
35,4 tis. €
Strata
58,3 tis. €
Aktíva
-26,9 tis. €
Vlastné imanie
146 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,0 tis., 2022 10,2 tis., 2023 9,9 tis., 2024 8,2 tis., 2025 −35,4 tis.20213,0 tis.202210,2 tis.20239,9 tis.20248,2 tis.2025−35,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 231,9 tis., 2022 226,9 tis., 2023 233,0 tis., 2024 252,9 tis., 2025 170,3 tis.2021231,9 tis.2022226,9 tis.2023233,0 tis.2024252,9 tis.2025170,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 170,3 tis. € -35,4 tis. €
2024 252,9 tis. € 8,2 tis. €
2023 233,0 tis. € 9,9 tis. €
2022 226,9 tis. € 10,2 tis. €
2021 231,9 tis. € 3,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-26,9 tis. €
  • Záväzky85,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SILVERLINE SK s. r. o. v konkurze?

SILVERLINE SK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SILVERLINE SK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SILVERLINE SK s. r. o. tržby 170,3 tis. €.

Je firma SILVERLINE SK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SILVERLINE SK s. r. o. vykázala stratu 35,4 tis. €.

Je SILVERLINE SK s. r. o. platiteľom DPH?

SILVERLINE SK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SILVERLINE SK s. r. o. sídli?

SILVERLINE SK s. r. o. má sídlo na adrese Golfová 1771/95, Veľká Lomnica, 059 52.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026