T.B.C. s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36658898
DIČ: 2022239549
IČ DPH: SK2022239549
Strojnícka 2969/20, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Strojnícka 2969/20, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.39
Dátum vzniku: 29. 7. 2006
Základné imanie: 20,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2007
Spisová značka: Sro/41695/B
Predmet podnikania (výber): osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje 9 osôb vrátan…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti cestnej dopravy; prenájom dopravných prostriedkov (pozemných, vodných, vzdušných) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • František Pešl od 29. 11. 2013
    konateľspoločník
  • Harald Müller od 12. 9. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť T.B.C. s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 20 % na 7,2 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 518,0 tis. €.

518,0 tis. €
Tržby
7,2 tis. €
Zisk
764,0 tis. €
Celkové výnosy
977,0 tis. €
Aktíva
50,6 tis. €
Vlastné imanie
95 %
Celková zadlženosť
15,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −36,2 tis., 2022 18,4 tis., 2023 19,8 tis., 2024 9,0 tis., 2025 7,2 tis.2021−36,2 tis.202218,4 tis.202319,8 tis.20249,0 tis.20257,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 213,9 tis., 2022 665,6 tis., 2023 663,8 tis., 2024 499,2 tis., 2025 518,0 tis.2021213,9 tis.2022665,6 tis.2023663,8 tis.2024499,2 tis.2025518,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 518,0 tis. € 7,2 tis. €
2024 499,2 tis. € 9,0 tis. €
2023 663,8 tis. € 19,8 tis. €
2022 665,6 tis. € 18,4 tis. €
2021 213,9 tis. € -36,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok588,9 tis. €
  • Zásoby1,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky308,8 tis. €
  • Finančné účty77,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie20,0 tis. €
  • Kapitálové fondy50,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-28,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie7,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky279,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky564,2 tis. €
  • Bankové úvery82,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma T.B.C. s.r.o. v konkurze?

T.B.C. s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma T.B.C. s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala T.B.C. s.r.o. tržby 518,0 tis. €.

Je firma T.B.C. s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 T.B.C. s.r.o. dosiahla zisk 7,2 tis. €.

Je T.B.C. s.r.o. platiteľom DPH?

T.B.C. s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma T.B.C. s.r.o. sídli?

T.B.C. s.r.o. má sídlo na adrese Strojnícka 2969/20, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026