PERTO BA, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36658723
DIČ: 2022225337
IČ DPH: SK2022225337
Záborského 42, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Záborského 42, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 28. 7. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 6. 2016
Spisová značka: Sro/41686/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; reklamná a propagačná činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Branislav Novosad od 25. 9. 2026
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PERTO BA, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 253 % na 12,9 tis. € a tržby jej narástli o 23 % na 74,2 tis. €.

74,2 tis. €
Tržby
12,9 tis. €
Zisk
50,7 tis. €
Aktíva
6,5 tis. €
Vlastné imanie
87 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −15,1 tis., 2022 2,6 tis., 2023 6,4 tis., 2024 3,7 tis., 2025 12,9 tis.2021−15,1 tis.20222,6 tis.20236,4 tis.20243,7 tis.202512,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 40,7 tis., 2022 61,2 tis., 2023 65,8 tis., 2024 60,3 tis., 2025 74,2 tis.202140,7 tis.202261,2 tis.202365,8 tis.202460,3 tis.202574,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 74,2 tis. € 12,9 tis. €
2024 60,3 tis. € 3,7 tis. €
2023 65,8 tis. € 6,4 tis. €
2022 61,2 tis. € 2,6 tis. €
2021 40,7 tis. € -15,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie6,5 tis. €
  • Záväzky44,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PERTO BA, s. r. o. v konkurze?

PERTO BA, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PERTO BA, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PERTO BA, s. r. o. tržby 74,2 tis. €.

Je firma PERTO BA, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PERTO BA, s. r. o. dosiahla zisk 12,9 tis. €.

Je PERTO BA, s. r. o. platiteľom DPH?

PERTO BA, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PERTO BA, s. r. o. sídli?

PERTO BA, s. r. o. má sídlo na adrese Záborského 42, Bratislava, 831 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026