LiftTechnik s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36656631
DIČ: 2022218495
IČ DPH: SK2022218495
Trstínska cesta 10, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Trstínska cesta 10, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Oprava a inštalácia strojov a prístrojov 33.20
Dátum vzniku: 25. 7. 2006
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 8. 2006
Spisová značka: Sro/18812/T
Predmet podnikania (výber): výroba, montáž a údržba vyhradených technických zariadení elektrických; opravy vyhradených technických zariadení elektrických; opravy a údržba kancelárskych elektrických strojov a prístrojov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Štefan Císar od 30. 8. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LiftTechnik s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 7,9 tis. € a tržby jej narástli o 31 % na 825,5 tis. €.

825,5 tis. €
Tržby
7,9 tis. €
Strata
827,5 tis. €
Celkové výnosy
397,5 tis. €
Aktíva
302,1 tis. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť
16,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 21,3 tis., 2022 −28,2 tis., 2023 95,3 tis., 2024 377, 2025 −7,9 tis.202121,3 tis.2022−28,2 tis.202395,3 tis.20243772025−7,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 340,7 tis., 2022 480,6 tis., 2023 999,4 tis., 2024 630,6 tis., 2025 825,5 tis.2021340,7 tis.2022480,6 tis.2023999,4 tis.2024630,6 tis.2025825,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 825,5 tis. € -7,9 tis. €
2024 630,6 tis. € 377 €
2023 999,4 tis. € 95,3 tis. €
2022 480,6 tis. € -28,2 tis. €
2021 340,7 tis. € 21,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok44,0 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok155,0 tis. €
  • Zásoby953 €
  • Dlhodobé pohľadávky85,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky36,0 tis. €
  • Finančné účty76,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,0 tis. €
  • Fondy zo zisku146,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov156,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-7,9 tis. €
  • Rezervy2,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky72,2 tis. €
  • Bankové úvery18,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LiftTechnik s.r.o. v konkurze?

LiftTechnik s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LiftTechnik s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LiftTechnik s.r.o. tržby 825,5 tis. €.

Je firma LiftTechnik s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LiftTechnik s.r.o. vykázala stratu 7,9 tis. €.

Je LiftTechnik s.r.o. platiteľom DPH?

LiftTechnik s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LiftTechnik s.r.o. sídli?

LiftTechnik s.r.o. má sídlo na adrese Trstínska cesta 10, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026