P & J Center, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36656356
DIČ: 2022217010
IČ DPH: SK2022217010
Vilová 19, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vilová 19, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.20
Dátum vzniku: 22. 7. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2006
Spisová značka: Sro/41595/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavel Jakabovič od 22. 7. 2006
    konateľspoločník
  • Peter Jakabovič od 16. 11. 2010
    konateľspoločník
  • Lukáš Jakabovič od 22. 12. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť P & J Center, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 7,6 tis. € a tržby jej ostali na 116,8 tis. €.

116,8 tis. €
Tržby
7,6 tis. €
Strata
115,7 tis. €
Aktíva
-114,0 tis. €
Vlastné imanie
199 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,7 tis., 2022 −16,1 tis., 2023 717, 2024 2,4 tis., 2025 −7,6 tis.20213,7 tis.2022−16,1 tis.202371720242,4 tis.2025−7,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 118,6 tis., 2022 139,0 tis., 2023 99,8 tis., 2024 116,4 tis., 2025 116,8 tis.2021118,6 tis.2022139,0 tis.202399,8 tis.2024116,4 tis.2025116,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 116,8 tis. € -7,6 tis. €
2024 116,4 tis. € 2,4 tis. €
2023 99,8 tis. € 717 €
2022 139,0 tis. € -16,1 tis. €
2021 118,6 tis. € 3,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-114,0 tis. €
  • Záväzky229,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma P & J Center, s. r. o. v konkurze?

P & J Center, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma P & J Center, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala P & J Center, s. r. o. tržby 116,8 tis. €.

Je firma P & J Center, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 P & J Center, s. r. o. vykázala stratu 7,6 tis. €.

Je P & J Center, s. r. o. platiteľom DPH?

P & J Center, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma P & J Center, s. r. o. sídli?

P & J Center, s. r. o. má sídlo na adrese Vilová 19, Bratislava, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026