IZOLBAU, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36655791
DIČ: 2022217923
IČ DPH: SK2022217923
Moyzesova 947/78, Sabinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Moyzesova 947/78, Sabinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.11
Dátum vzniku: 21. 7. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 6. 2007
Spisová značka: Sro/17616/P
Predmet podnikania (výber): obkladanie stien drevom; výroba drevených paliet; montáž sadrokartónu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Slavko Lazor od 10. 9. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť IZOLBAU, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 6,6 tis. € a tržby jej klesli o 41 % na 75,0 tis. €.

75,0 tis. €
Tržby
6,6 tis. €
Zisk
75,6 tis. €
Celkové výnosy
66,2 tis. €
Aktíva
12,9 tis. €
Vlastné imanie
81 %
Celková zadlženosť
47,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 268, 2022 2,2 tis., 2023 129, 2024 551, 2025 6,6 tis.202126820222,2 tis.2023129202455120256,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 105,2 tis., 2022 133,7 tis., 2023 268,3 tis., 2024 127,5 tis., 2025 75,0 tis.2021105,2 tis.2022133,7 tis.2023268,3 tis.2024127,5 tis.202575,0 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 108,7 tis., 2022 134,4 tis., 2023 269,3 tis., 2024 127,5 tis., 2025 75,6 tis.2021108,7 tis.2022134,4 tis.2023269,3 tis.2024127,5 tis.202575,6 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 633, 2022 888, 2023 480, 2024 960, 2025 96020216332022888202348020249602025960
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 75,0 tis. € 6,6 tis. €
2024 127,5 tis. € 551 €
2023 268,3 tis. € 129 €
2022 133,7 tis. € 2,2 tis. €
2021 105,2 tis. € 268 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok30,4 tis. €
  • Zásoby114 €
  • Krátkodobé pohľadávky8,8 tis. €
  • Finančné účty26,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-1,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky330 €
  • Krátkodobé záväzky53,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma IZOLBAU, s.r.o. v konkurze?

IZOLBAU, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma IZOLBAU, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala IZOLBAU, s.r.o. tržby 75,0 tis. €.

Je firma IZOLBAU, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 IZOLBAU, s.r.o. dosiahla zisk 6,6 tis. €.

Je IZOLBAU, s.r.o. platiteľom DPH?

IZOLBAU, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma IZOLBAU, s.r.o. sídli?

IZOLBAU, s.r.o. má sídlo na adrese Moyzesova 947/78, Sabinov, 083 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026