MEDASA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36654736
DIČ: 2022226063
Topoľová 1968/12, Topoľčany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Topoľová 1968/12, Topoľčany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.21
Dátum vzniku: 19. 7. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/18382/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ); sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Katarína Lepeyová od 9. 12. 2009
    konateľspoločník
  • Ing. Pavol Lepey od 23. 12. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MEDASA, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 23 % na 52,5 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 196,6 tis. €.

196,6 tis. €
Tržby
52,5 tis. €
Zisk
197,0 tis. €
Celkové výnosy
396,3 tis. €
Aktíva
382,7 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť
86,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 46,8 tis., 2022 36,3 tis., 2023 43,0 tis., 2024 67,8 tis., 2025 52,5 tis.202146,8 tis.202236,3 tis.202343,0 tis.202467,8 tis.202552,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 136,9 tis., 2022 130,6 tis., 2023 185,9 tis., 2024 199,9 tis., 2025 196,6 tis.2021136,9 tis.2022130,6 tis.2023185,9 tis.2024199,9 tis.2025196,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 196,6 tis. € 52,5 tis. €
2024 199,9 tis. € 67,8 tis. €
2023 185,9 tis. € 43,0 tis. €
2022 130,6 tis. € 36,3 tis. €
2021 136,9 tis. € 46,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok38,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky17,1 tis. €
  • Finančné účty341,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy8,0 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov314,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie52,5 tis. €
  • Rezervy2,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky6,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky4,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MEDASA, s.r.o. v konkurze?

MEDASA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MEDASA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MEDASA, s.r.o. tržby 196,6 tis. €.

Je firma MEDASA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MEDASA, s.r.o. dosiahla zisk 52,5 tis. €.

Kde firma MEDASA, s.r.o. sídli?

MEDASA, s.r.o. má sídlo na adrese Topoľová 1968/12, Topoľčany, 955 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026