SAVE FINANCE, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36653551
DIČ: 2022215360
Bajkalská 9/A, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bajkalská 9/A, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti 74.90
Dátum vzniku: 15. 7. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/41474/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti (maloobchod); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti (veľkoobchod); reklamná činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Andrej Hosťovecký od 15. 7. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2023

Spoločnosť SAVE FINANCE, s.r.o. v roku 2023 znížila zisk o 61 % na 8,0 tis. € a tržby jej klesli o 13 % na 192,7 tis. €.

192,7 tis. €
Tržby
8,0 tis. €
Zisk
629,3 tis. €
Aktíva
486,7 tis. €
Vlastné imanie
23 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2019 79,3 tis., 2020 60,8 tis., 2021 55,8 tis., 2022 20,6 tis., 2023 8,0 tis.201979,3 tis.202060,8 tis.202155,8 tis.202220,6 tis.20238,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2019 347,4 tis., 2020 280,9 tis., 2021 237,2 tis., 2022 222,4 tis., 2023 192,7 tis.2019347,4 tis.2020280,9 tis.2021237,2 tis.2022222,4 tis.2023192,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2023 192,7 tis. € 8,0 tis. €
2022 222,4 tis. € 20,6 tis. €
2021 237,2 tis. € 55,8 tis. €
2020 280,9 tis. € 60,8 tis. €
2019 347,4 tis. € 79,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2023

Pasíva

  • Vlastné imanie486,7 tis. €
  • Záväzky142,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SAVE FINANCE, s.r.o. v konkurze?

SAVE FINANCE, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SAVE FINANCE, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 mala SAVE FINANCE, s.r.o. tržby 192,7 tis. €.

Je firma SAVE FINANCE, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 SAVE FINANCE, s.r.o. dosiahla zisk 8,0 tis. €.

Kde firma SAVE FINANCE, s.r.o. sídli?

SAVE FINANCE, s.r.o. má sídlo na adrese Bajkalská 9/A, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026