I.C.T. partner, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36652555
DIČ: 2022215096
IČ DPH: SK2022215096
Námestie A. Hlinku 25/30, Považská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Námestie A. Hlinku 25/30, Považská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pomocné činnosti týkajúce sa finančných služieb a poistenia 66.22
Dátum vzniku: 13. 7. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 18. 4. 2007
Spisová značka: Sro/16893/R
Predmet podnikania (výber): sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Andrej Markovič od 13. 7. 2006
    konateľspoločník
  • Marta Markovičová od 13. 7. 2006
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť I.C.T. partner, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 7 % na 91,5 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 401,8 tis. €.

401,8 tis. €
Tržby
91,5 tis. €
Zisk
432,4 tis. €
Celkové výnosy
179,8 tis. €
Aktíva
118,2 tis. €
Vlastné imanie
34 %
Celková zadlženosť
73,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 82,3 tis., 2022 94,0 tis., 2023 82,0 tis., 2024 98,1 tis., 2025 91,5 tis.202182,3 tis.202294,0 tis.202382,0 tis.202498,1 tis.202591,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 286,0 tis., 2022 320,1 tis., 2023 348,4 tis., 2024 373,1 tis., 2025 401,8 tis.2021286,0 tis.2022320,1 tis.2023348,4 tis.2024373,1 tis.2025401,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 401,8 tis. € 91,5 tis. €
2024 373,1 tis. € 98,1 tis. €
2023 348,4 tis. € 82,0 tis. €
2022 320,1 tis. € 94,0 tis. €
2021 286,0 tis. € 82,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok77,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky53,9 tis. €
  • Finančné účty48,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov19,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie91,5 tis. €
  • Rezervy7,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky53,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma I.C.T. partner, s.r.o. v konkurze?

I.C.T. partner, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma I.C.T. partner, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala I.C.T. partner, s.r.o. tržby 401,8 tis. €.

Je firma I.C.T. partner, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 I.C.T. partner, s.r.o. dosiahla zisk 91,5 tis. €.

Je I.C.T. partner, s.r.o. platiteľom DPH?

I.C.T. partner, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma I.C.T. partner, s.r.o. sídli?

I.C.T. partner, s.r.o. má sídlo na adrese Námestie A. Hlinku 25/30, Považská Bystrica, 017 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026