EnBloc s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36651842
DIČ: 2022216889
IČ DPH: SK2022216889
Nová Rožňavská 12922/3, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nová Rožňavská 12922/3, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 13. 7. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2012
Spisová značka: Sro/41412/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Murat Gürleyik od 4. 5. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť EnBloc s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 38 % na 556,3 tis. € a tržby jej klesli o 11 % na 2,1 mil. €.

2,1 mil. €
Tržby
556,3 tis. €
Zisk
2,1 mil. €
Celkové výnosy
2,8 mil. €
Aktíva
2,2 mil. €
Vlastné imanie
20 %
Celková zadlženosť
54,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 133,9 tis., 2022 148,7 tis., 2023 341,9 tis., 2024 403,0 tis., 2025 556,3 tis.2021133,9 tis.2022148,7 tis.2023341,9 tis.2024403,0 tis.2025556,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,8 mil., 2022 1,8 mil., 2023 1,9 mil., 2024 2,4 mil., 2025 2,1 mil.20211,8 mil.20221,8 mil.20231,9 mil.20242,4 mil.20252,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,1 mil. € 556,3 tis. €
2024 2,4 mil. € 403,0 tis. €
2023 1,9 mil. € 341,9 tis. €
2022 1,8 mil. € 148,7 tis. €
2021 1,8 mil. € 133,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok863,5 tis. €
  • Zásoby36,0 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky1,3 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky357,3 tis. €
  • Finančné účty214,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie329 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,7 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie556,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky103,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky97,2 tis. €
  • Bankové úvery345,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma EnBloc s.r.o. v konkurze?

EnBloc s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma EnBloc s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala EnBloc s.r.o. tržby 2,1 mil. €.

Je firma EnBloc s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 EnBloc s.r.o. dosiahla zisk 556,3 tis. €.

Je EnBloc s.r.o. platiteľom DPH?

EnBloc s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma EnBloc s.r.o. sídli?

EnBloc s.r.o. má sídlo na adrese Nová Rožňavská 12922/3, Bratislava, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026