Chaban HSU, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36649741
DIČ: 2022192172
IČ DPH: SK2022192172
Tajov 12, Tajov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tajov 12, Tajov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.22
Dátum vzniku: 7. 6. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 4. 2015
Spisová značka: Sro/11715/S
Predmet podnikania (výber): vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo; pomocné stavebné práce; kúpa tovaru za účelom jeho psedaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dušan Chaban od 7. 6. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Chaban HSU, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 23 % na 69,2 tis. € a tržby jej klesli o 22 % na 1,4 mil. €.

1,4 mil. €
Tržby
69,2 tis. €
Zisk
1,4 mil. €
Celkové výnosy
1,7 mil. €
Aktíva
450,7 tis. €
Vlastné imanie
73 %
Celková zadlženosť
15,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,0 tis., 2022 13,1 tis., 2023 54,3 tis., 2024 89,7 tis., 2025 69,2 tis.20213,0 tis.202213,1 tis.202354,3 tis.202489,7 tis.202569,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,1 mil., 2022 1,3 mil., 2023 1,3 mil., 2024 1,8 mil., 2025 1,4 mil.20211,1 mil.20221,3 mil.20231,3 mil.20241,8 mil.20251,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,4 mil. € 69,2 tis. €
2024 1,8 mil. € 89,7 tis. €
2023 1,3 mil. € 54,3 tis. €
2022 1,3 mil. € 13,1 tis. €
2021 1,1 mil. € 3,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,4 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky261,0 tis. €
  • Finančné účty26,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy200,0 tis. €
  • Fondy zo zisku8,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov166,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie69,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky722 €
  • Krátkodobé záväzky1,1 mil. €
  • Bankové úvery12,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Chaban HSU, s.r.o. v konkurze?

Chaban HSU, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Chaban HSU, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Chaban HSU, s.r.o. tržby 1,4 mil. €.

Je firma Chaban HSU, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Chaban HSU, s.r.o. dosiahla zisk 69,2 tis. €.

Je Chaban HSU, s.r.o. platiteľom DPH?

Chaban HSU, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Chaban HSU, s.r.o. sídli?

Chaban HSU, s.r.o. má sídlo na adrese Tajov 12, Tajov, 976 34.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026