MEA-MED, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36649716
DIČ: 2022195769
IČ DPH: SK2022195769
Tulská 87, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tulská 87, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 7. 6. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/11712/S
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Andrej Venglarčík od 7. 6. 2006
    konateľspoločník
  • MUDr. Eva Venglarčíková od 7. 6. 2006
    konateľspoločník
  • MUDr. Ján Venglarčík od 7. 6. 2006
    konateľspoločník
  • Michal Venglarčík od 16. 2. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MEA-MED, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 33 % na 32,8 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 315,6 tis. €.

315,6 tis. €
Tržby
32,8 tis. €
Zisk
315,6 tis. €
Celkové výnosy
170,3 tis. €
Aktíva
140,7 tis. €
Vlastné imanie
17 %
Celková zadlženosť
61,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 29,8 tis., 2022 40,6 tis., 2023 41,6 tis., 2024 49,4 tis., 2025 32,8 tis.202129,8 tis.202240,6 tis.202341,6 tis.202449,4 tis.202532,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 268,8 tis., 2022 271,7 tis., 2023 281,0 tis., 2024 300,4 tis., 2025 315,6 tis.2021268,8 tis.2022271,7 tis.2023281,0 tis.2024300,4 tis.2025315,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 315,6 tis. € 32,8 tis. €
2024 300,4 tis. € 49,4 tis. €
2023 281,0 tis. € 41,6 tis. €
2022 271,7 tis. € 40,6 tis. €
2021 268,8 tis. € 29,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok30,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky29,6 tis. €
  • Finančné účty110,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku19,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov81,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie32,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky15,0 tis. €
  • Bankové úvery14,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MEA-MED, s.r.o. v konkurze?

MEA-MED, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MEA-MED, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MEA-MED, s.r.o. tržby 315,6 tis. €.

Je firma MEA-MED, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MEA-MED, s.r.o. dosiahla zisk 32,8 tis. €.

Je MEA-MED, s.r.o. platiteľom DPH?

MEA-MED, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MEA-MED, s.r.o. sídli?

MEA-MED, s.r.o. má sídlo na adrese Tulská 87, Banská Bystrica, 974 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026