TIWA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36647781
DIČ: 2022171448
IČ DPH: SK2022171448
Nám. Škultétyho 7, Veľký Krtíš

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nám. Škultétyho 7, Veľký Krtíš Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba potravín 10.71
Dátum vzniku: 11. 4. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2006
Spisová značka: Sro/11505/S
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľných živností; sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Radomír Wágner od 11. 4. 2006
    konateľspoločník
  • Beata Wágnerová od 19. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TIWA s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 467 % na 87,4 tis. € a tržby jej narástli o 15 % na 1,8 mil. €.

1,8 mil. €
Tržby
87,4 tis. €
Zisk
1,9 mil. €
Celkové výnosy
974,5 tis. €
Aktíva
330,0 tis. €
Vlastné imanie
66 %
Celková zadlženosť
47,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,1 tis., 2022 14,8 tis., 2023 67,0 tis., 2024 15,4 tis., 2025 87,4 tis.202118,1 tis.202214,8 tis.202367,0 tis.202415,4 tis.202587,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,0 mil., 2022 1,3 mil., 2023 1,5 mil., 2024 1,6 mil., 2025 1,8 mil.20211,0 mil.20221,3 mil.20231,5 mil.20241,6 mil.20251,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,8 mil. € 87,4 tis. €
2024 1,6 mil. € 15,4 tis. €
2023 1,5 mil. € 67,0 tis. €
2022 1,3 mil. € 14,8 tis. €
2021 1,0 mil. € 18,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok551,2 tis. €
  • Zásoby8,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky87,3 tis. €
  • Finančné účty316,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie11,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy66,4 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov168,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie87,4 tis. €
  • Rezervy6,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky8,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky585,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie43,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TIWA s.r.o. v konkurze?

TIWA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TIWA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TIWA s.r.o. tržby 1,8 mil. €.

Je firma TIWA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TIWA s.r.o. dosiahla zisk 87,4 tis. €.

Je TIWA s.r.o. platiteľom DPH?

TIWA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TIWA s.r.o. sídli?

TIWA s.r.o. má sídlo na adrese Nám. Škultétyho 7, Veľký Krtíš, 990 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026