REGIA LC s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36645206
DIČ: 2022122344
IČ DPH: SK2022122344
Železničná 172/13, Lučenec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Železničná 172/13, Lučenec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.73
Dátum vzniku: 25. 1. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2006
Spisová značka: Sro/11231/S
Predmet podnikania (výber): maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností; veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností; sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Eva Fehérpataky od 2. 9. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť REGIA LC s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 81 % na 1,7 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 823,5 tis. €.

823,5 tis. €
Tržby
1,7 tis. €
Zisk
823,7 tis. €
Celkové výnosy
203,4 tis. €
Aktíva
164,0 tis. €
Vlastné imanie
19 %
Celková zadlženosť
10,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,5 tis., 2022 2,0 tis., 2023 29,7 tis., 2024 9,2 tis., 2025 1,7 tis.20213,5 tis.20222,0 tis.202329,7 tis.20249,2 tis.20251,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 918,4 tis., 2022 986,0 tis., 2023 938,5 tis., 2024 761,7 tis., 2025 823,5 tis.2021918,4 tis.2022986,0 tis.2023938,5 tis.2024761,7 tis.2025823,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 823,5 tis. € 1,7 tis. €
2024 761,7 tis. € 9,2 tis. €
2023 938,5 tis. € 29,7 tis. €
2022 986,0 tis. € 2,0 tis. €
2021 918,4 tis. € 3,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok20,1 tis. €
  • Zásoby57,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky47,7 tis. €
  • Finančné účty78,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy50,8 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov104,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,7 tis. €
  • Rezervy1,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky633 €
  • Krátkodobé záväzky33,8 tis. €
  • Bankové úvery3,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie117 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma REGIA LC s.r.o. v konkurze?

REGIA LC s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma REGIA LC s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala REGIA LC s.r.o. tržby 823,5 tis. €.

Je firma REGIA LC s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 REGIA LC s.r.o. dosiahla zisk 1,7 tis. €.

Je REGIA LC s.r.o. platiteľom DPH?

REGIA LC s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma REGIA LC s.r.o. sídli?

REGIA LC s.r.o. má sídlo na adrese Železničná 172/13, Lučenec, 984 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026