Strechy R plus, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36643629
DIČ: 2022103050
IČ DPH: SK2022103050
Hlavná 52/75, Dolná Strehová

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlavná 52/75, Dolná Strehová Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Inžinierske stavby 42.99
Dátum vzniku: 10. 12. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 1. 2006
Spisová značka: Sro/11062/S
Predmet podnikania (výber): maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností; veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností; sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Ružinský od 10. 12. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Strechy R plus, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 186 % na 24,2 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 87,2 tis. €.

87,2 tis. €
Tržby
24,2 tis. €
Zisk
34,5 tis. €
Aktíva
10,2 tis. €
Vlastné imanie
71 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 13,4 tis., 2022 −7,7 tis., 2023 −2,4 tis., 2024 8,4 tis., 2025 24,2 tis.202113,4 tis.2022−7,7 tis.2023−2,4 tis.20248,4 tis.202524,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 97,2 tis., 2022 36,7 tis., 2023 8,0 tis., 2024 87,7 tis., 2025 87,2 tis.202197,2 tis.202236,7 tis.20238,0 tis.202487,7 tis.202587,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 87,2 tis. € 24,2 tis. €
2024 87,7 tis. € 8,4 tis. €
2023 8,0 tis. € -2,4 tis. €
2022 36,7 tis. € -7,7 tis. €
2021 97,2 tis. € 13,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie10,2 tis. €
  • Záväzky24,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Strechy R plus, s.r.o. v konkurze?

Strechy R plus, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Strechy R plus, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Strechy R plus, s.r.o. tržby 87,2 tis. €.

Je firma Strechy R plus, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Strechy R plus, s.r.o. dosiahla zisk 24,2 tis. €.

Je Strechy R plus, s.r.o. platiteľom DPH?

Strechy R plus, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Strechy R plus, s.r.o. sídli?

Strechy R plus, s.r.o. má sídlo na adrese Hlavná 52/75, Dolná Strehová, 991 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026