WELL - M, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36641499
DIČ: 2022064418
IČ DPH: SK2022064418
Sobôtka 87, Rimavská Sobota

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sobôtka 87, Rimavská Sobota Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.41
Dátum vzniku: 1. 10. 2005
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2007
Spisová značka: Sro/10829/S
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marta Hajnovicsová od 1. 10. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť WELL - M, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 67 % na 13,7 tis. € a tržby jej klesli o 16 % na 583,6 tis. €.

583,6 tis. €
Tržby
13,7 tis. €
Zisk
584,3 tis. €
Celkové výnosy
188,4 tis. €
Aktíva
573 €
Vlastné imanie
100 %
Celková zadlženosť
14,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,0 tis., 2022 6,0 tis., 2023 5,4 tis., 2024 8,2 tis., 2025 13,7 tis.20216,0 tis.20226,0 tis.20235,4 tis.20248,2 tis.202513,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 524,1 tis., 2022 591,9 tis., 2023 683,1 tis., 2024 696,8 tis., 2025 583,6 tis.2021524,1 tis.2022591,9 tis.2023683,1 tis.2024696,8 tis.2025583,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 583,6 tis. € 13,7 tis. €
2024 696,8 tis. € 8,2 tis. €
2023 683,1 tis. € 5,4 tis. €
2022 591,9 tis. € 6,0 tis. €
2021 524,1 tis. € 6,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok41,1 tis. €
  • Zásoby116,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky6,8 tis. €
  • Finančné účty23,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-24,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie13,7 tis. €
  • Rezervy224 €
  • Dlhodobé záväzky6,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky159,2 tis. €
  • Bankové úvery22,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma WELL - M, s.r.o. v konkurze?

WELL - M, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma WELL - M, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala WELL - M, s.r.o. tržby 583,6 tis. €.

Je firma WELL - M, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 WELL - M, s.r.o. dosiahla zisk 13,7 tis. €.

Je WELL - M, s.r.o. platiteľom DPH?

WELL - M, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma WELL - M, s.r.o. sídli?

WELL - M, s.r.o. má sídlo na adrese Sobôtka 87, Rimavská Sobota, 979 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026