SINEC s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36638986
DIČ: 2022026501
IČ DPH: SK2022026501
Daxnerova 78, Kokava nad Rimavicou

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Daxnerova 78, Kokava nad Rimavicou Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.10
Dátum vzniku: 24. 6. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 7. 2005
Spisová značka: Sro/10555/S
Predmet podnikania (výber): pílenie a hobľovanie dreva; výroba laťoviek a iných drevených panelov a dosiek; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Juraj Michňa od 12. 8. 2016
    konateľspoločník
  • Ing. Lukáč Svintek od 24. 6. 2005
    konateľspoločník
  • Martin Svintek od 30. 7. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SINEC s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 20 % na 1,8 tis. € a tržby jej narástli na 42,0 tis. €.

42,0 tis. €
Tržby
1,8 tis. €
Zisk
24,1 tis. €
Aktíva
19,6 tis. €
Vlastné imanie
19 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −234, 2022 6,9 tis., 2023 517, 2024 2,3 tis., 2025 1,8 tis.2021−23420226,9 tis.202351720242,3 tis.20251,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 0, 2022 10,6 tis., 2023 1,6 tis., 2024 2,4 tis., 2025 42,0 tis.20210202210,6 tis.20231,6 tis.20242,4 tis.202542,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 42,0 tis. € 1,8 tis. €
2024 2,4 tis. € 2,3 tis. €
2023 1,6 tis. € 517 €
2022 10,6 tis. € 6,9 tis. €
2021 0 € -234 €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie19,6 tis. €
  • Záväzky4,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SINEC s.r.o. v konkurze?

SINEC s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SINEC s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SINEC s.r.o. tržby 42,0 tis. €.

Je firma SINEC s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SINEC s.r.o. dosiahla zisk 1,8 tis. €.

Je SINEC s.r.o. platiteľom DPH?

SINEC s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SINEC s.r.o. sídli?

SINEC s.r.o. má sídlo na adrese Daxnerova 78, Kokava nad Rimavicou, 985 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026