SK Catering, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36638005
DIČ: 2022009979
IČ DPH: SK2022009979
Kolkáreň 14/19, Podbrezová

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kolkáreň 14/19, Podbrezová Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.29
Dátum vzniku: 20. 5. 2005
Základné imanie: 9,1 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 7. 2010
Spisová značka: Sro/10452/S
Predmet podnikania (výber): spracovanie drevárskych a piliarskych odpadov; výroba drevných brikiet; piliarska výroba …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Peter Ondriaš od 20. 9. 2018
    konateľspoločník
  • Vratko Strmeň od 22. 5. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SK Catering, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 24 % na 302,8 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 29,8 mil. €.

29,8 mil. €
Tržby
302,8 tis. €
Zisk
29,9 mil. €
Celkové výnosy
10,7 mil. €
Aktíva
1,7 mil. €
Vlastné imanie
84 %
Celková zadlženosť
19,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 143,2 tis., 2022 284,6 tis., 2023 298,0 tis., 2024 400,2 tis., 2025 302,8 tis.2021143,2 tis.2022284,6 tis.2023298,0 tis.2024400,2 tis.2025302,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 15,8 mil., 2022 19,3 mil., 2023 23,9 mil., 2024 27,7 mil., 2025 29,8 mil.202115,8 mil.202219,3 mil.202323,9 mil.202427,7 mil.202529,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 29,8 mil. € 302,8 tis. €
2024 27,7 mil. € 400,2 tis. €
2023 23,9 mil. € 298,0 tis. €
2022 19,3 mil. € 284,6 tis. €
2021 15,8 mil. € 143,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok5,9 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok8,1 mil. €
  • Zásoby1,8 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky2,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky331,5 tis. €
  • Finančné účty406,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie29,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie9,0 tis. €
  • Kapitálové fondy142,5 tis. €
  • Fondy zo zisku6,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,2 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie302,8 tis. €
  • Rezervy146,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky274,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,6 mil. €
  • Bankové úvery5,9 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SK Catering, s.r.o. v konkurze?

SK Catering, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SK Catering, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SK Catering, s.r.o. tržby 29,8 mil. €.

Je firma SK Catering, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SK Catering, s.r.o. dosiahla zisk 302,8 tis. €.

Je SK Catering, s.r.o. platiteľom DPH?

SK Catering, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SK Catering, s.r.o. sídli?

SK Catering, s.r.o. má sídlo na adrese Kolkáreň 14/19, Podbrezová, 976 81.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026