life REALITY, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36636401
DIČ: 2021984063
IČ DPH: SK2021984063
M.Rázusa 13, Lučenec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: M.Rázusa 13, Lučenec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 2. 4. 2005
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2022
Spisová značka: Sro/10275/S
Predmet podnikania (výber): sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľnosti (realitná činnosť); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Milan Kovalančík od 2. 4. 2005
    konateľspoločník
  • Ing. Tatiana Kovalančíková od 19. 4. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť life REALITY, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 23 % na 53,0 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 98,8 tis. €.

98,8 tis. €
Tržby
53,0 tis. €
Zisk
100,0 tis. €
Celkové výnosy
421,8 tis. €
Aktíva
189,9 tis. €
Vlastné imanie
55 %
Celková zadlženosť
82,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 57,8 tis., 2022 57,8 tis., 2023 39,5 tis., 2024 43,2 tis., 2025 53,0 tis.202157,8 tis.202257,8 tis.202339,5 tis.202443,2 tis.202553,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 20,1 tis., 2022 81,9 tis., 2023 95,4 tis., 2024 101,6 tis., 2025 98,8 tis.202120,1 tis.202281,9 tis.202395,4 tis.2024101,6 tis.202598,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 98,8 tis. € 53,0 tis. €
2024 101,6 tis. € 43,2 tis. €
2023 95,4 tis. € 39,5 tis. €
2022 81,9 tis. € 57,8 tis. €
2021 20,1 tis. € 57,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok327,8 tis. €
  • Zásoby73,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky5,6 tis. €
  • Finančné účty15,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,0 tis. €
  • Kapitálové fondy20,0 tis. €
  • Fondy zo zisku700 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov109,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie53,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky121,2 tis. €
  • Bankové úvery110,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma life REALITY, s.r.o. v konkurze?

life REALITY, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma life REALITY, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala life REALITY, s.r.o. tržby 98,8 tis. €.

Je firma life REALITY, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 life REALITY, s.r.o. dosiahla zisk 53,0 tis. €.

Je life REALITY, s.r.o. platiteľom DPH?

life REALITY, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma life REALITY, s.r.o. sídli?

life REALITY, s.r.o. má sídlo na adrese M.Rázusa 13, Lučenec, 984 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026