mz trade, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36633046
DIČ: 2021914961
IČ DPH: SK2021914961
Vieska 292, Ladomerská Vieska

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vieska 292, Ladomerská Vieska Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.78
Dátum vzniku: 10. 12. 2004
Základné imanie: 306,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2005
Spisová značka: Sro/9911/S
Predmet podnikania (výber): - výroba drevených paliet; - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti; - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Žák od 10. 12. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť mz trade, s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 84 % na 25,6 tis. € a tržby jej narástli o 12 % na 2,4 mil. €.

2,4 mil. €
Tržby
25,6 tis. €
Strata
2,4 mil. €
Celkové výnosy
2,9 mil. €
Aktíva
1,5 mil. €
Vlastné imanie
48 %
Celková zadlženosť
29,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,7 tis., 2022 4,9 tis., 2023 39,0 tis., 2024 −163,1 tis., 2025 −25,6 tis.20218,7 tis.20224,9 tis.202339,0 tis.2024−163,1 tis.2025−25,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,9 mil., 2022 2,5 mil., 2023 2,5 mil., 2024 2,1 mil., 2025 2,4 mil.20211,9 mil.20222,5 mil.20232,5 mil.20242,1 mil.20252,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,4 mil. € -25,6 tis. €
2024 2,1 mil. € -163,1 tis. €
2023 2,5 mil. € 39,0 tis. €
2022 2,5 mil. € 4,9 tis. €
2021 1,9 mil. € 8,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,3 mil. €
  • Zásoby1,0 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky564,6 tis. €
  • Finančné účty12,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie48,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie306,6 tis. €
  • Fondy zo zisku1,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,2 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-25,6 tis. €
  • Rezervy9,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky247,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky566,3 tis. €
  • Bankové úvery525,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie10,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma mz trade, s.r.o. v konkurze?

mz trade, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma mz trade, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala mz trade, s.r.o. tržby 2,4 mil. €.

Je firma mz trade, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mz trade, s.r.o. vykázala stratu 25,6 tis. €.

Je mz trade, s.r.o. platiteľom DPH?

mz trade, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma mz trade, s.r.o. sídli?

mz trade, s.r.o. má sídlo na adrese Vieska 292, Ladomerská Vieska, 965 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026