MOSS.SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36629464
DIČ: 2021872556
IČ DPH: SK2021872556
M.R. Štefánika 297/11, Revúca

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: M.R. Štefánika 297/11, Revúca Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 8. 9. 2004
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 14. 9. 2004
Spisová značka: Sro/9629/S
Predmet podnikania (výber): - kúpa rybárskych a športových potrieb za účelom ich predaja iným prevádzkovateľom živností - veľkoobchod; - kúpa rybárskych a športových potrieb za účelom ich predaja konečným spotrebiteľom - maloobchod; - prenájom a požičiavanie rybárskych potrieb, športových potrieb a tovaru osobnej potreby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Oto Mihaly od 8. 9. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MOSS.SK, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 15 % na 2,2 mil. € a tržby jej narástli o 12 % na 23,3 mil. €.

23,3 mil. €
Tržby
2,2 mil. €
Zisk
23,9 mil. €
Celkové výnosy
18,4 mil. €
Aktíva
11,6 mil. €
Vlastné imanie
37 %
Celková zadlženosť
30,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,9 mil., 2022 1,5 mil., 2023 1,7 mil., 2024 1,9 mil., 2025 2,2 mil.20211,9 mil.20221,5 mil.20231,7 mil.20241,9 mil.20252,2 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 13,1 mil., 2022 15,1 mil., 2023 17,5 mil., 2024 20,9 mil., 2025 23,3 mil.202113,1 mil.202215,1 mil.202317,5 mil.202420,9 mil.202523,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 23,3 mil. € 2,2 mil. €
2024 20,9 mil. € 1,9 mil. €
2023 17,5 mil. € 1,7 mil. €
2022 15,1 mil. € 1,5 mil. €
2021 13,1 mil. € 1,9 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok266,3 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok4,6 mil. €
  • Zásoby10,5 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,6 mil. €
  • Finančné účty379,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie75,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,0 tis. €
  • Fondy zo zisku700 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov9,4 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,2 mil. €
  • Rezervy255,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky363,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,0 mil. €
  • Bankové úvery5,1 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MOSS.SK, s.r.o. v konkurze?

MOSS.SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MOSS.SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MOSS.SK, s.r.o. tržby 23,3 mil. €.

Je firma MOSS.SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MOSS.SK, s.r.o. dosiahla zisk 2,2 mil. €.

Je MOSS.SK, s.r.o. platiteľom DPH?

MOSS.SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MOSS.SK, s.r.o. sídli?

MOSS.SK, s.r.o. má sídlo na adrese M.R. Štefánika 297/11, Revúca, 050 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026