TENKES s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36625795
DIČ: 2021827357
IČ DPH: SK2021827357
Tachty

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tachty Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba odevov 14.50
Dátum vzniku: 6. 5. 2004
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2021
Spisová značka: Sro/9178/S
Predmet podnikania (výber): - sprostredkovanie obchodu a služieb; - poradenská činnosť v rozsahu voľných živností; - maloobchodný predaj pohonných hmôt a mazív …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Emőke Molnárová od 1. 8. 2023
    konateľ
  • Ing. Peter Molnár od 24. 5. 2023
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TENKES s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 91 % na 3,9 tis. € a tržby jej klesli o 70 % na 199,9 tis. €.

199,9 tis. €
Tržby
3,9 tis. €
Zisk
420,2 tis. €
Celkové výnosy
413,9 tis. €
Aktíva
125,7 tis. €
Vlastné imanie
70 %
Celková zadlženosť
−64,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 57,1 tis., 2022 59,6 tis., 2023 15,2 tis., 2024 45,0 tis., 2025 3,9 tis.202157,1 tis.202259,6 tis.202315,2 tis.202445,0 tis.20253,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 178,2 tis., 2022 214,9 tis., 2023 301,4 tis., 2024 658,4 tis., 2025 199,9 tis.2021178,2 tis.2022214,9 tis.2023301,4 tis.2024658,4 tis.2025199,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 199,9 tis. € 3,9 tis. €
2024 658,4 tis. € 45,0 tis. €
2023 301,4 tis. € 15,2 tis. €
2022 214,9 tis. € 59,6 tis. €
2021 178,2 tis. € 57,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok19,5 tis. €
  • Zásoby31,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky354,8 tis. €
  • Finančné účty8,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,0 tis. €
  • Fondy zo zisku700 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov114,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,9 tis. €
  • Rezervy961 €
  • Dlhodobé záväzky231 €
  • Krátkodobé záväzky250,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TENKES s.r.o. v konkurze?

TENKES s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TENKES s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TENKES s.r.o. tržby 199,9 tis. €.

Je firma TENKES s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TENKES s.r.o. dosiahla zisk 3,9 tis. €.

Je TENKES s.r.o. platiteľom DPH?

TENKES s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TENKES s.r.o. sídli?

TENKES s.r.o. má sídlo na adrese Tachty, 980 34.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026