DREVINSLOVAKIA spol.s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36624420
DIČ: 2021803300
IČ DPH: SK2021803300
Železničná 95/294, Revúca

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Železničná 95/294, Revúca Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.24
Dátum vzniku: 12. 3. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 3. 5. 2004
Spisová značka: Sro/9024/S
Predmet podnikania (výber): - ubytovacie služby bez prevádzkovania pohostinských činností v rozsahu voľných živností; - výroba drevených obalov a prírezov v rozsahu voľných živností; - prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marek Hlodák, Phd. od 26. 1. 2015
    konateľ
  • Ján Hlodák od 12. 3. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DREVINSLOVAKIA spol.s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 208 % na 33,4 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 1,3 mil. €.

1,3 mil. €
Tržby
33,4 tis. €
Zisk
1,4 mil. €
Celkové výnosy
678,1 tis. €
Aktíva
174,5 tis. €
Vlastné imanie
74 %
Celková zadlženosť
13,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 207,6 tis., 2022 204,9 tis., 2023 123,0 tis., 2024 10,8 tis., 2025 33,4 tis.2021207,6 tis.2022204,9 tis.2023123,0 tis.202410,8 tis.202533,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,1 mil., 2022 2,5 mil., 2023 1,3 mil., 2024 1,4 mil., 2025 1,3 mil.20212,1 mil.20222,5 mil.20231,3 mil.20241,4 mil.20251,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,3 mil. € 33,4 tis. €
2024 1,4 mil. € 10,8 tis. €
2023 1,3 mil. € 123,0 tis. €
2022 2,5 mil. € 204,9 tis. €
2021 2,1 mil. € 207,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok434,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky211,0 tis. €
  • Finančné účty30,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov133,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie33,4 tis. €
  • Rezervy-573 €
  • Dlhodobé záväzky37,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky239,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie227,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DREVINSLOVAKIA spol.s r.o. v konkurze?

DREVINSLOVAKIA spol.s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DREVINSLOVAKIA spol.s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DREVINSLOVAKIA spol.s r.o. tržby 1,3 mil. €.

Je firma DREVINSLOVAKIA spol.s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DREVINSLOVAKIA spol.s r.o. dosiahla zisk 33,4 tis. €.

Je DREVINSLOVAKIA spol.s r.o. platiteľom DPH?

DREVINSLOVAKIA spol.s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DREVINSLOVAKIA spol.s r.o. sídli?

DREVINSLOVAKIA spol.s r.o. má sídlo na adrese Železničná 95/294, Revúca, 050 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026