AGRO- HANVA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36624004
DIČ: 2021795259
IČ DPH: SK2021795259
Hrkáč 142, Gemerská Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hrkáč 142, Gemerská Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.50
Dátum vzniku: 27. 2. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 24. 5. 2004
Spisová značka: Sro/8979/S
Predmet podnikania (výber): - výroba krmných zmesí; - poľnohospodárstvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho p…

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Zoltán Gregor od 27. 2. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AGRO- HANVA s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 89 % na 211 € a tržby jej klesli o 45 % na 245,5 tis. €.

245,5 tis. €
Tržby
211 €
Zisk
428,4 tis. €
Celkové výnosy
570,6 tis. €
Aktíva
314,0 tis. €
Vlastné imanie
45 %
Celková zadlženosť
15,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 45,9 tis., 2022 39,6 tis., 2023 684, 2024 1,9 tis., 2025 211202145,9 tis.202239,6 tis.202368420241,9 tis.2025211
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 438,7 tis., 2022 584,8 tis., 2023 512,2 tis., 2024 444,6 tis., 2025 245,5 tis.2021438,7 tis.2022584,8 tis.2023512,2 tis.2024444,6 tis.2025245,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 245,5 tis. € 211 €
2024 444,6 tis. € 1,9 tis. €
2023 512,2 tis. € 684 €
2022 584,8 tis. € 39,6 tis. €
2021 438,7 tis. € 45,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok328,1 tis. €
  • Zásoby175,4 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky11,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky31,3 tis. €
  • Finančné účty24,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy43,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov262,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie211 €
  • Rezervy458 €
  • Dlhodobé záväzky55,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky196,6 tis. €
  • Bankové úvery4,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AGRO- HANVA s.r.o. v konkurze?

AGRO- HANVA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AGRO- HANVA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AGRO- HANVA s.r.o. tržby 245,5 tis. €.

Je firma AGRO- HANVA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AGRO- HANVA s.r.o. dosiahla zisk 211 €.

Je AGRO- HANVA s.r.o. platiteľom DPH?

AGRO- HANVA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AGRO- HANVA s.r.o. sídli?

AGRO- HANVA s.r.o. má sídlo na adrese Hrkáč 142, Gemerská Ves, 982 62.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026