mateco Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36620114
DIČ: 2020083076
IČ DPH: SK2020083076
Strážska cesta 7892, Zvolen

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Strážska cesta 7892, Zvolen Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Prenájom a lízing 77.39
Dátum vzniku: 27. 8. 2003
DPH: Platiteľ DPH od 20. 11. 2003
Spisová značka: Sro/8576/S
Predmet podnikania (výber): - cestná motorová doprava - vnútroštátna cestná nákladná doprava; - maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností; - veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Vladimír Paulíny od 27. 8. 2003
    konateľspoločník
  • Pavel Boubelík od 14. 12. 2012
    konateľ
  • mateco Czechia s.r.o. od 29. 7. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť mateco Slovakia s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 38 % na 816,3 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 10,6 mil. €.

10,6 mil. €
Tržby
816,3 tis. €
Zisk
11,0 mil. €
Celkové výnosy
5,3 mil. €
Aktíva
3,8 mil. €
Vlastné imanie
28 %
Celková zadlženosť
33,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 198,9 tis., 2022 512,9 tis., 2023 528,9 tis., 2024 592,5 tis., 2025 816,3 tis.2020198,9 tis.2022512,9 tis.2023528,9 tis.2024592,5 tis.2025816,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 4,9 mil., 2022 8,2 mil., 2023 9,5 mil., 2024 10,5 mil., 2025 10,6 mil.20204,9 mil.20228,2 mil.20239,5 mil.202410,5 mil.202510,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 10,6 mil. € 816,3 tis. €
2024 10,5 mil. € 592,5 tis. €
2023 9,5 mil. € 528,9 tis. €
2022 8,2 mil. € 512,9 tis. €
2020 4,9 mil. € 198,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok8,4 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok1,3 mil. €
  • Zásoby1,4 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky212,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,6 mil. €
  • Finančné účty807,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie48,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie15,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov3,0 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie816,3 tis. €
  • Rezervy72,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky316,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,1 mil. €
  • Bankové úvery24 €
  • Časové rozlíšenie274 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma mateco Slovakia s.r.o. v konkurze?

mateco Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma mateco Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala mateco Slovakia s.r.o. tržby 10,6 mil. €.

Je firma mateco Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mateco Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 816,3 tis. €.

Je mateco Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

mateco Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma mateco Slovakia s.r.o. sídli?

mateco Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Strážska cesta 7892, Zvolen, 960 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026