KLEMBER a SPOL, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36619418
DIČ: 2020199522
IČ DPH: SK2020199522
Jesenského 1204/2, Dunajská Streda

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jesenského 1204/2, Dunajská Streda Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba potravín 10.83
Dátum vzniku: 28. 7. 2003
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 4. 8. 2003
Spisová značka: Sro/14369/T
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; - výroba, plnenie a balenie stolovej vody, minerálnej vody, ochutených vôd, džúsov, sirupov a nealkoholických nápojov…; - výroba plastových obalov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Toolsee Puttur od 12. 3. 2018
    konateľ
  • Zuzana Puttur od 1. 10. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KLEMBER a SPOL, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 19 % na 175,4 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 5,8 mil. €.

5,8 mil. €
Tržby
175,4 tis. €
Zisk
6,0 mil. €
Celkové výnosy
5,3 mil. €
Aktíva
735,9 tis. €
Vlastné imanie
86 %
Celková zadlženosť
19,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 22,8 tis., 2022 158,0 tis., 2023 201,0 tis., 2024 147,9 tis., 2025 175,4 tis.202122,8 tis.2022158,0 tis.2023201,0 tis.2024147,9 tis.2025175,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,3 mil., 2022 4,4 mil., 2023 5,4 mil., 2024 5,4 mil., 2025 5,8 mil.20213,3 mil.20224,4 mil.20235,4 mil.20245,4 mil.20255,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,8 mil. € 175,4 tis. €
2024 5,4 mil. € 147,9 tis. €
2023 5,4 mil. € 201,0 tis. €
2022 4,4 mil. € 158,0 tis. €
2021 3,3 mil. € 22,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,4 mil. €
  • Zásoby1,3 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,6 mil. €
  • Finančné účty32,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov553,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie175,4 tis. €
  • Rezervy34,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,5 mil. €
  • Krátkodobé záväzky1,7 mil. €
  • Bankové úvery998,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie326,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KLEMBER a SPOL, s.r.o. v konkurze?

KLEMBER a SPOL, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KLEMBER a SPOL, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KLEMBER a SPOL, s.r.o. tržby 5,8 mil. €.

Je firma KLEMBER a SPOL, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KLEMBER a SPOL, s.r.o. dosiahla zisk 175,4 tis. €.

Je KLEMBER a SPOL, s.r.o. platiteľom DPH?

KLEMBER a SPOL, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KLEMBER a SPOL, s.r.o. sídli?

KLEMBER a SPOL, s.r.o. má sídlo na adrese Jesenského 1204/2, Dunajská Streda, 929 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026