ALPHA Slovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36614939
DIČ: 2022224820
IČ DPH: SK2022224820
Partizánska 73, Bánovce nad Bebravou

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Partizánska 73, Bánovce nad Bebravou Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba motorových vozidiel, návesov a prívesov 29.32
Dátum vzniku: 28. 6. 2006
DPH: Platiteľ DPH od 11. 9. 2006
Spisová značka: Sro/19965/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ichiro Kiyomi od 7. 5. 2026
    konateľ
  • ALPHA Europe Holdings S.A.S. od 1. 8. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ALPHA Slovakia s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 90 % na 1,4 mil. € a tržby jej narástli o 29 % na 35,3 mil. €.

35,3 mil. €
Tržby
1,4 mil. €
Zisk
36,3 mil. €
Celkové výnosy
23,6 mil. €
Aktíva
8,3 mil. €
Vlastné imanie
65 %
Celková zadlženosť
30,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 532,1 tis., 2022 348,2 tis., 2023 1,8 mil., 2024 729,1 tis., 2025 1,4 mil.2021532,1 tis.2022348,2 tis.20231,8 mil.2024729,1 tis.20251,4 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 16,1 mil., 2022 18,1 mil., 2023 23,8 mil., 2024 27,5 mil., 2025 35,3 mil.202116,1 mil.202218,1 mil.202323,8 mil.202427,5 mil.202535,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 35,3 mil. € 1,4 mil. €
2024 27,5 mil. € 729,1 tis. €
2023 23,8 mil. € 1,8 mil. €
2022 18,1 mil. € 348,2 tis. €
2021 16,1 mil. € 532,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok173,8 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok9,7 mil. €
  • Zásoby2,3 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky5,9 mil. €
  • Finančné účty4,7 mil. €
  • Časové rozlíšenie772,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie2,6 mil. €
  • Fondy zo zisku314,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov4,0 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,4 mil. €
  • Rezervy320,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky164,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky5,6 mil. €
  • Bankové úvery9,2 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ALPHA Slovakia s. r. o. v konkurze?

ALPHA Slovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ALPHA Slovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ALPHA Slovakia s. r. o. tržby 35,3 mil. €.

Je firma ALPHA Slovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ALPHA Slovakia s. r. o. dosiahla zisk 1,4 mil. €.

Je ALPHA Slovakia s. r. o. platiteľom DPH?

ALPHA Slovakia s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ALPHA Slovakia s. r. o. sídli?

ALPHA Slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Partizánska 73, Bánovce nad Bebravou, 957 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026