MANGOBIZ, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36614602
DIČ: 2022209123
Vysokoškolákov 6, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vysokoškolákov 6, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.99
Dátum vzniku: 28. 6. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/17755/L
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti; maloobchod v rozsahu voľných živností; veľkoobchod v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mário Manga od 28. 6. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MANGOBIZ, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 93 % na 1,7 tis. € a tržby jej klesli o 62 % na 119,2 tis. €.

119,2 tis. €
Tržby
1,7 tis. €
Zisk
140,9 tis. €
Aktíva
107,9 tis. €
Vlastné imanie
23 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 29,0 tis., 2022 29,7 tis., 2023 30,1 tis., 2024 23,6 tis., 2025 1,7 tis.202129,0 tis.202229,7 tis.202330,1 tis.202423,6 tis.20251,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 289,9 tis., 2022 648,9 tis., 2023 305,1 tis., 2024 315,7 tis., 2025 119,2 tis.2021289,9 tis.2022648,9 tis.2023305,1 tis.2024315,7 tis.2025119,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 119,2 tis. € 1,7 tis. €
2024 315,7 tis. € 23,6 tis. €
2023 305,1 tis. € 30,1 tis. €
2022 648,9 tis. € 29,7 tis. €
2021 289,9 tis. € 29,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie107,9 tis. €
  • Záväzky33,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MANGOBIZ, s.r.o. v konkurze?

MANGOBIZ, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MANGOBIZ, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MANGOBIZ, s.r.o. tržby 119,2 tis. €.

Je firma MANGOBIZ, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MANGOBIZ, s.r.o. dosiahla zisk 1,7 tis. €.

Kde firma MANGOBIZ, s.r.o. sídli?

MANGOBIZ, s.r.o. má sídlo na adrese Vysokoškolákov 6, Žilina, 010 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026