Air Logistics s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36611174
DIČ: 2022203777
IČ DPH: SK2022203777
Pestovateľská 2, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pestovateľská 2, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Skladové hospodárstvo a pomocné činnosti v doprave 52.29
Dátum vzniku: 17. 6. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 7. 2006
Spisová značka: Sro/41125/B
Predmet podnikania (výber): sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovanie služieb v rozsahu voľnej živnosti; zasielateľstvo

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Babiak od 15. 5. 2013
    konateľ
  • SkyXS Aircargo Service Network BV od 4. 11. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Air Logistics s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 47 % na 49,3 tis. € a tržby jej klesli o 7 % na 3,1 mil. €.

3,1 mil. €
Tržby
49,3 tis. €
Zisk
3,1 mil. €
Celkové výnosy
659,2 tis. €
Aktíva
216,4 tis. €
Vlastné imanie
67 %
Celková zadlženosť
12,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 363,6 tis., 2022 155,1 tis., 2023 4,7 tis., 2024 93,0 tis., 2025 49,3 tis.2021363,6 tis.2022155,1 tis.20234,7 tis.202493,0 tis.202549,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 7,0 mil., 2022 3,1 mil., 2023 1,6 mil., 2024 3,3 mil., 2025 3,1 mil.20217,0 mil.20223,1 mil.20231,6 mil.20243,3 mil.20253,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,1 mil. € 49,3 tis. €
2024 3,3 mil. € 93,0 tis. €
2023 1,6 mil. € 4,7 tis. €
2022 3,1 mil. € 155,1 tis. €
2021 7,0 mil. € 363,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky356,8 tis. €
  • Finančné účty300,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie60 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov159,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie49,3 tis. €
  • Rezervy36,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky404,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Air Logistics s.r.o. v konkurze?

Air Logistics s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Air Logistics s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Air Logistics s.r.o. tržby 3,1 mil. €.

Je firma Air Logistics s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Air Logistics s.r.o. dosiahla zisk 49,3 tis. €.

Je Air Logistics s.r.o. platiteľom DPH?

Air Logistics s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Air Logistics s.r.o. sídli?

Air Logistics s.r.o. má sídlo na adrese Pestovateľská 2, Bratislava, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026