MANADENT s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36610763
DIČ: 2022222587
IČ DPH: SK2022222587
Prievozská 4, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Prievozská 4, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.23
Dátum vzniku: 16. 6. 2006
Základné imanie: 40,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/41111/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; poradenská a konzultačná činnosť; reklamná a propagačná činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Cuper od 4. 11. 2025
    konateľspoločník
  • Mgr. Vladimír Bednárik od 24. 6. 2026
    konateľ
  • Alena Beregiová od 14. 7. 2026
    spoločník
  • Ljubomir Paraszka od 5. 9. 2025
    spoločník
  • Natalja Molnar od 14. 7. 2026
    spoločník
  • Smart Healthcare Development, s. r. o. od 14. 7. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MANADENT s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 249 % na 48,7 tis. € a tržby jej narástli o 739 % na 974,4 tis. €.

974,4 tis. €
Tržby
48,7 tis. €
Zisk
974,4 tis. €
Celkové výnosy
408,0 tis. €
Aktíva
103,3 tis. €
Vlastné imanie
75 %
Celková zadlženosť
25,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 19,0 tis., 2022 24,7 tis., 2023 23,9 tis., 2024 13,9 tis., 2025 48,7 tis.202119,0 tis.202224,7 tis.202323,9 tis.202413,9 tis.202548,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 66,6 tis., 2022 74,1 tis., 2023 81,9 tis., 2024 116,1 tis., 2025 974,4 tis.202166,6 tis.202274,1 tis.202381,9 tis.2024116,1 tis.2025974,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 974,4 tis. € 48,7 tis. €
2024 116,1 tis. € 13,9 tis. €
2023 81,9 tis. € 23,9 tis. €
2022 74,1 tis. € 24,7 tis. €
2021 66,6 tis. € 19,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok289,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky77,1 tis. €
  • Finančné účty41,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie40,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov13,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie48,7 tis. €
  • Rezervy4,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky68,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky231,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MANADENT s.r.o. v konkurze?

MANADENT s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MANADENT s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MANADENT s.r.o. tržby 974,4 tis. €.

Je firma MANADENT s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MANADENT s.r.o. dosiahla zisk 48,7 tis. €.

Je MANADENT s.r.o. platiteľom DPH?

MANADENT s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MANADENT s.r.o. sídli?

MANADENT s.r.o. má sídlo na adrese Prievozská 4, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026