SchronerMED, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36604712
DIČ: 2022162307
Pod horou 53, Košice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pod horou 53, Košice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 14. 3. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/17843/V
Predmet podnikania (výber): vydavateľská činnosť; výskum a vývoj v oblasti humanitných a spoločenských vied; poradenské a konzultačné činnosti v oblasti predmetu podnikania …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Doc. MUDr. Zbynek Schroner, PhD. od 14. 3. 2006
    konateľspoločník
  • MUDr. Monika Schronerová od 14. 3. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SchronerMED, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 37 % na 21,9 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 141,5 tis. €.

141,5 tis. €
Tržby
21,9 tis. €
Zisk
149,5 tis. €
Celkové výnosy
269,9 tis. €
Aktíva
257,7 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť
88,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 15,0 tis., 2022 371, 2023 53,4 tis., 2024 34,6 tis., 2025 21,9 tis.202115,0 tis.2022371202353,4 tis.202434,6 tis.202521,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 259,2 tis., 2022 214,6 tis., 2023 186,6 tis., 2024 153,5 tis., 2025 141,5 tis.2021259,2 tis.2022214,6 tis.2023186,6 tis.2024153,5 tis.2025141,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 141,5 tis. € 21,9 tis. €
2024 153,5 tis. € 34,6 tis. €
2023 186,6 tis. € 53,4 tis. €
2022 214,6 tis. € 371 €
2021 259,2 tis. € 15,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok35,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky13,5 tis. €
  • Finančné účty220,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov228,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie21,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky11,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SchronerMED, s.r.o. v konkurze?

SchronerMED, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SchronerMED, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SchronerMED, s.r.o. tržby 141,5 tis. €.

Je firma SchronerMED, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SchronerMED, s.r.o. dosiahla zisk 21,9 tis. €.

Kde firma SchronerMED, s.r.o. sídli?

SchronerMED, s.r.o. má sídlo na adrese Pod horou 53, Košice, 040 16.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026