SWAM servis s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36602833
DIČ: 2022125446
IČ DPH: SK2022125446
Vozárova 1, Košice - Barca

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vozárova 1, Košice - Barca Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.11
Dátum vzniku: 1. 2. 2006
Základné imanie: 30,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2006
Spisová značka: Sro/17644/V
Predmet podnikania (výber): finančný a operatívny leasing; opravy cestných motorových vozidiel; lakovacie práce …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Anna Grulová od 3. 11. 2010
    konateľspoločník
  • Ing. Samuel Švec od 30. 4. 2021
    konateľspoločník
  • MVDr. Ján Švec od 1. 2. 2006
    konateľspoločník
  • Soňa Švecová od 2. 1. 2025
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SWAM servis s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 319,6 tis. € a tržby jej klesli o 74 % na 495,8 tis. €.

495,8 tis. €
Tržby
319,6 tis. €
Strata
562,0 tis. €
Celkové výnosy
1,6 mil. €
Aktíva
294,9 tis. €
Vlastné imanie
82 %
Celková zadlženosť
−2,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −80,9 tis., 2022 −37,9 tis., 2023 −178,3 tis., 2024 762,8 tis., 2025 −319,6 tis.2021−80,9 tis.2022−37,9 tis.2023−178,3 tis.2024762,8 tis.2025−319,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 4,4 mil., 2022 4,6 mil., 2023 4,0 mil., 2024 1,9 mil., 2025 495,8 tis.20214,4 mil.20224,6 mil.20234,0 mil.20241,9 mil.2025495,8 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 4,6 mil., 2022 4,7 mil., 2023 4,0 mil., 2024 4,7 mil., 2025 562,0 tis.20214,6 mil.20224,7 mil.20234,0 mil.20244,7 mil.2025562,0 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 −3,9 tis., 2022 1,2 tis., 2023 4,5 tis., 2024 3,8 tis., 2025 3,8 tis.2021−3,9 tis.20221,2 tis.20234,5 tis.20243,8 tis.20253,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 495,8 tis. € -319,6 tis. €
2024 1,9 mil. € 762,8 tis. €
2023 4,0 mil. € -178,3 tis. €
2022 4,6 mil. € -37,9 tis. €
2021 4,4 mil. € -80,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok983,6 tis. €
  • Zásoby447,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky132,1 tis. €
  • Finančné účty23,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie16,1 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie294,9 tis. €
  • Záväzky1,3 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SWAM servis s.r.o. v konkurze?

SWAM servis s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SWAM servis s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SWAM servis s.r.o. tržby 495,8 tis. €.

Je firma SWAM servis s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SWAM servis s.r.o. vykázala stratu 319,6 tis. €.

Je SWAM servis s.r.o. platiteľom DPH?

SWAM servis s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SWAM servis s.r.o. sídli?

SWAM servis s.r.o. má sídlo na adrese Vozárova 1, Košice - Barca, 040 17.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026