RB-STAV, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36601187
DIČ: 2022109375
M. R. Štefánika 153, Trebišov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: M. R. Štefánika 153, Trebišov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 1. 1. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/17467/V
Predmet podnikania (výber): vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; výkon činnosti stavbyvedúceho - pozemné stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Richard Brindzák od 1. 1. 2006
    konateľ
  • Ing. Sterián Brindzák od 1. 1. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RB-STAV, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 47 % na 406 € a tržby jej klesli o 48 % na 2,0 tis. €.

2,0 tis. €
Tržby
406 €
Zisk
4,6 tis. €
Aktíva
4,2 tis. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 342, 2022 104, 2023 −2,6 tis., 2024 276, 2025 406202134220221042023−2,6 tis.20242762025406
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,7 tis., 2022 2,8 tis., 2023 310, 2024 3,9 tis., 2025 2,0 tis.20213,7 tis.20222,8 tis.202331020243,9 tis.20252,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,0 tis. € 406 €
2024 3,9 tis. € 276 €
2023 310 € -2,6 tis. €
2022 2,8 tis. € 104 €
2021 3,7 tis. € 342 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie4,2 tis. €
  • Záväzky384 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RB-STAV, s.r.o. v konkurze?

RB-STAV, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RB-STAV, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RB-STAV, s.r.o. tržby 2,0 tis. €.

Je firma RB-STAV, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RB-STAV, s.r.o. dosiahla zisk 406 €.

Kde firma RB-STAV, s.r.o. sídli?

RB-STAV, s.r.o. má sídlo na adrese M. R. Štefánika 153, Trebišov, 075 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026