GELKAM, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36601055
DIČ: 2022104106
IČ DPH: SK2022104106
Slovenská č. 13, Gelnica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Slovenská č. 13, Gelnica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov 23.70
Dátum vzniku: 20. 12. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2015
Spisová značka: Sro/17452/V
Predmet podnikania (výber): kamenárstvo; maloobchod v rozsahu voľných živností; veľkoobchod v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Alena Vrabeľová od 9. 5. 2023
    konateľspoločník
  • Ing. Ján Vrabeľ od 9. 5. 2023
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GELKAM, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 2,2 tis. € a tržby jej klesli o 44 % na 93,9 tis. €.

93,9 tis. €
Tržby
2,2 tis. €
Zisk
144,9 tis. €
Celkové výnosy
12,0 tis. €
Aktíva
-145,3 tis. €
Vlastné imanie
−7,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 20,0 tis., 2022 13,4 tis., 2023 5,1 tis., 2024 −53,8 tis., 2025 2,2 tis.202120,0 tis.202213,4 tis.20235,1 tis.2024−53,8 tis.20252,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 224,5 tis., 2022 151,8 tis., 2023 109,1 tis., 2024 166,5 tis., 2025 93,9 tis.2021224,5 tis.2022151,8 tis.2023109,1 tis.2024166,5 tis.202593,9 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 239,5 tis., 2022 178,1 tis., 2023 180,6 tis., 2024 247,0 tis., 2025 144,9 tis.2021239,5 tis.2022178,1 tis.2023180,6 tis.2024247,0 tis.2025144,9 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 72, 2022 384, 2023 321, 2024 960, 2025 9602021722022384202332120249602025960
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 93,9 tis. € 2,2 tis. €
2024 166,5 tis. € -53,8 tis. €
2023 109,1 tis. € 5,1 tis. €
2022 151,8 tis. € 13,4 tis. €
2021 224,5 tis. € 20,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-145,3 tis. €
  • Záväzky157,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GELKAM, s.r.o. v konkurze?

GELKAM, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GELKAM, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GELKAM, s.r.o. tržby 93,9 tis. €.

Je firma GELKAM, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GELKAM, s.r.o. dosiahla zisk 2,2 tis. €.

Je GELKAM, s.r.o. platiteľom DPH?

GELKAM, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GELKAM, s.r.o. sídli?

GELKAM, s.r.o. má sídlo na adrese Slovenská č. 13, Gelnica, 056 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026