J&M - Group, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36598364
DIČ: 2022066926
IČ DPH: SK2022066926
Letná 47, Spišská Nová Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Letná 47, Spišská Nová Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.42
Dátum vzniku: 6. 10. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 10. 2005
Spisová značka: Sro/17150/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných živnosti (maloobchod); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľných živností (veľkoobchod); sprostredkovanie obchodu a výroby v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ivan Vavrík od 9. 9. 2019
    konateľ
  • Martin Šabľa od 6. 10. 2005
    konateľ
  • Digitall Management s.r.o. od 21. 9. 2021
    spoločník
  • SWAN, a.s. od 11. 5. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2023

Spoločnosť J&M - Group, s.r.o. v roku 2023 sa dostala zo straty do zisku 8,6 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 11,0 mil. €.

11,0 mil. €
Tržby
8,6 tis. €
Zisk
10,2 mil. €
Aktíva
6,9 mil. €
Vlastné imanie
33 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2019 1,3 tis., 2020 169,1 tis., 2021 517,4 tis., 2022 −7,9 tis., 2023 8,6 tis.20191,3 tis.2020169,1 tis.2021517,4 tis.2022−7,9 tis.20238,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2019 5,7 mil., 2020 5,4 mil., 2021 9,1 mil., 2022 10,3 mil., 2023 11,0 mil.20195,7 mil.20205,4 mil.20219,1 mil.202210,3 mil.202311,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2023 11,0 mil. € 8,6 tis. €
2022 10,3 mil. € -7,9 tis. €
2021 9,1 mil. € 517,4 tis. €
2020 5,4 mil. € 169,1 tis. €
2019 5,7 mil. € 1,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2023

Pasíva

  • Vlastné imanie6,9 mil. €
  • Záväzky3,3 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma J&M - Group, s.r.o. v konkurze?

J&M - Group, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma J&M - Group, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 mala J&M - Group, s.r.o. tržby 11,0 mil. €.

Je firma J&M - Group, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 J&M - Group, s.r.o. dosiahla zisk 8,6 tis. €.

Je J&M - Group, s.r.o. platiteľom DPH?

J&M - Group, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma J&M - Group, s.r.o. sídli?

J&M - Group, s.r.o. má sídlo na adrese Letná 47, Spišská Nová Ves, 052 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026