Mruk.amb., s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36598356
DIČ: 2022075121
Zimná 55, Spišská Nová Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zimná 55, Spišská Nová Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.21
Dátum vzniku: 6. 10. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/17149/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja v rozsahu voľných živností; sprostredkovanie obchodu a výroby v rozsahu voľných živností; prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia - ambulancie s odborným zameraním všeobecné lekárstvo

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Eva Mruková od 6. 10. 2005
    konateľspoločník
  • Silvia Zumríková od 4. 12. 2019
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Mruk.amb., s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 29 % na 11,5 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 217,9 tis. €.

217,9 tis. €
Tržby
11,5 tis. €
Zisk
151,3 tis. €
Aktíva
123,4 tis. €
Vlastné imanie
18 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 26,0 tis., 2022 16,8 tis., 2023 8,4 tis., 2024 16,2 tis., 2025 11,5 tis.202126,0 tis.202216,8 tis.20238,4 tis.202416,2 tis.202511,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 176,5 tis., 2022 197,5 tis., 2023 178,1 tis., 2024 205,6 tis., 2025 217,9 tis.2021176,5 tis.2022197,5 tis.2023178,1 tis.2024205,6 tis.2025217,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 217,9 tis. € 11,5 tis. €
2024 205,6 tis. € 16,2 tis. €
2023 178,1 tis. € 8,4 tis. €
2022 197,5 tis. € 16,8 tis. €
2021 176,5 tis. € 26,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie123,4 tis. €
  • Záväzky27,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Mruk.amb., s.r.o. v konkurze?

Mruk.amb., s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Mruk.amb., s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Mruk.amb., s.r.o. tržby 217,9 tis. €.

Je firma Mruk.amb., s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Mruk.amb., s.r.o. dosiahla zisk 11,5 tis. €.

Kde firma Mruk.amb., s.r.o. sídli?

Mruk.amb., s.r.o. má sídlo na adrese Zimná 55, Spišská Nová Ves, 052 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026