FESI comp, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36597431
DIČ: 2022067322
IČ DPH: SK2022067322
Duklianska 3A, Spišská Nová Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Duklianska 3A, Spišská Nová Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Oprava počítačov, osobných potrieb a potrieb pre domácnosť 95.11
Dátum vzniku: 1. 10. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2005
Spisová značka: Sro/17044/V
Predmet podnikania (výber): opravy a údržba kancelárskych elektrických strojov a prístrojov a elektrických strojov a prístrojov pre domácnosť; poskytovanie dátových služieb - internetová čitáreň; kúpa tovaru za účelom jeho predaja v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Silvester Fedorčák od 1. 10. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FESI comp, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 1 % na 3,5 tis. € a tržby jej klesli o 13 % na 153,5 tis. €.

153,5 tis. €
Tržby
3,5 tis. €
Zisk
90,1 tis. €
Aktíva
44,1 tis. €
Vlastné imanie
51 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,2 tis., 2022 1,3 tis., 2023 597, 2024 3,5 tis., 2025 3,5 tis.20211,2 tis.20221,3 tis.202359720243,5 tis.20253,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 284,9 tis., 2022 255,2 tis., 2023 251,2 tis., 2024 177,2 tis., 2025 153,5 tis.2021284,9 tis.2022255,2 tis.2023251,2 tis.2024177,2 tis.2025153,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 153,5 tis. € 3,5 tis. €
2024 177,2 tis. € 3,5 tis. €
2023 251,2 tis. € 597 €
2022 255,2 tis. € 1,3 tis. €
2021 284,9 tis. € 1,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie44,1 tis. €
  • Záväzky46,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FESI comp, s.r.o. v konkurze?

FESI comp, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FESI comp, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FESI comp, s.r.o. tržby 153,5 tis. €.

Je firma FESI comp, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FESI comp, s.r.o. dosiahla zisk 3,5 tis. €.

Je FESI comp, s.r.o. platiteľom DPH?

FESI comp, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FESI comp, s.r.o. sídli?

FESI comp, s.r.o. má sídlo na adrese Duklianska 3A, Spišská Nová Ves, 052 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026