Pharmax LH, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36594504
DIČ: 2022025764
IČ DPH: SK2022025764
Zoltána Fábryho 106, Veľké Kapušany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zoltána Fábryho 106, Veľké Kapušany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 7. 6. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 7. 2005
Spisová značka: Sro/16710/V
Predmet podnikania (výber): maloobchod v rozsahu voľných živností; veľkoobchod v rozsahu voľných živností; sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • PharmDr. Ľubica Huňadyová od 7. 6. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Pharmax LH, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 1 % na 74,0 tis. € a tržby jej narástli o 13 % na 3,2 mil. €.

3,2 mil. €
Tržby
74,0 tis. €
Zisk
3,2 mil. €
Celkové výnosy
1,3 mil. €
Aktíva
760,7 tis. €
Vlastné imanie
40 %
Celková zadlženosť
12,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 247,8 tis., 2022 10,0 tis., 2023 53,9 tis., 2024 73,3 tis., 2025 74,0 tis.2021247,8 tis.202210,0 tis.202353,9 tis.202473,3 tis.202574,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,3 mil., 2022 2,4 mil., 2023 2,6 mil., 2024 2,9 mil., 2025 3,2 mil.20212,3 mil.20222,4 mil.20232,6 mil.20242,9 mil.20253,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,2 mil. € 74,0 tis. €
2024 2,9 mil. € 73,3 tis. €
2023 2,6 mil. € 53,9 tis. €
2022 2,4 mil. € 10,0 tis. €
2021 2,3 mil. € 247,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok593,6 tis. €
  • Zásoby284,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky382,7 tis. €
  • Finančné účty9,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku7,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov672,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie74,0 tis. €
  • Rezervy26,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky218,1 tis. €
  • Bankové úvery263,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Pharmax LH, s.r.o. v konkurze?

Pharmax LH, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Pharmax LH, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Pharmax LH, s.r.o. tržby 3,2 mil. €.

Je firma Pharmax LH, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Pharmax LH, s.r.o. dosiahla zisk 74,0 tis. €.

Je Pharmax LH, s.r.o. platiteľom DPH?

Pharmax LH, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Pharmax LH, s.r.o. sídli?

Pharmax LH, s.r.o. má sídlo na adrese Zoltána Fábryho 106, Veľké Kapušany, 079 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026