V.V. spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36590703
DIČ: 2021976902
Podkolibská 34, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Podkolibská 34, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.21
Dátum vzniku: 11. 3. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/149950/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; sprostredkovanie obchodu, výroby a dopravy v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Patrik Podaný od 29. 7. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2021

Spoločnosť V.V. spol. s r.o. v roku 2021 zvýšila zisk o 34 % na 34,4 tis. € a tržby jej klesli o 13 % na 88,1 tis. €.

88,1 tis. €
Tržby
34,4 tis. €
Zisk
55,7 tis. €
Aktíva
44,9 tis. €
Vlastné imanie
19 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2017 10,6 tis., 2018 11,5 tis., 2019 23,1 tis., 2020 25,7 tis., 2021 34,4 tis.201710,6 tis.201811,5 tis.201923,1 tis.202025,7 tis.202134,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2017 77,7 tis., 2018 85,1 tis., 2019 103,6 tis., 2020 101,7 tis., 2021 88,1 tis.201777,7 tis.201885,1 tis.2019103,6 tis.2020101,7 tis.202188,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2021 88,1 tis. € 34,4 tis. €
2020 101,7 tis. € 25,7 tis. €
2019 103,6 tis. € 23,1 tis. €
2018 85,1 tis. € 11,5 tis. €
2017 77,7 tis. € 10,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2021

Pasíva

  • Vlastné imanie44,9 tis. €
  • Záväzky10,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma V.V. spol. s r.o. v konkurze?

V.V. spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma V.V. spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2021 mala V.V. spol. s r.o. tržby 88,1 tis. €.

Je firma V.V. spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2021 V.V. spol. s r.o. dosiahla zisk 34,4 tis. €.

Kde firma V.V. spol. s r.o. sídli?

V.V. spol. s r.o. má sídlo na adrese Podkolibská 34, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026