G Y N E S s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36589004
DIČ: 2021944155
F. Kráľa 6/1, Spišská Nová Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: F. Kráľa 6/1, Spišská Nová Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 27. 1. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/16103/V
Predmet podnikania (výber): vedenie účtovníctva; kúpa tovaru za účelom jeho predaja v rozsahu voľných živností; sprostredkovanie obchodu a výroby v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Ivan Pokrievka od 1. 8. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť G Y N E S s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 7 % na 3,4 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 147,3 tis. €.

147,3 tis. €
Tržby
3,4 tis. €
Zisk
120,6 tis. €
Aktíva
8,2 tis. €
Vlastné imanie
93 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 31,3 tis., 2022 812, 2023 1,4 tis., 2024 3,7 tis., 2025 3,4 tis.202131,3 tis.202281220231,4 tis.20243,7 tis.20253,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 108,3 tis., 2022 114,9 tis., 2023 136,0 tis., 2024 142,3 tis., 2025 147,3 tis.2021108,3 tis.2022114,9 tis.2023136,0 tis.2024142,3 tis.2025147,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 147,3 tis. € 3,4 tis. €
2024 142,3 tis. € 3,7 tis. €
2023 136,0 tis. € 1,4 tis. €
2022 114,9 tis. € 812 €
2021 108,3 tis. € 31,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie8,2 tis. €
  • Záväzky112,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma G Y N E S s.r.o. v konkurze?

G Y N E S s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma G Y N E S s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala G Y N E S s.r.o. tržby 147,3 tis. €.

Je firma G Y N E S s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 G Y N E S s.r.o. dosiahla zisk 3,4 tis. €.

Kde firma G Y N E S s.r.o. sídli?

G Y N E S s.r.o. má sídlo na adrese F. Kráľa 6/1, Spišská Nová Ves, 052 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026