DZS - M.K.TRANS, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36588181
DIČ: 2021925125
IČ DPH: SK2021925125
Staničná 3, Michalovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Staničná 3, Michalovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.31
Dátum vzniku: 6. 1. 2005
Základné imanie: 13,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 3. 2005
Spisová značka: Sro/16010/V
Predmet podnikania (výber): dopravná zdravotná služba; nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného vozidla…; osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje deväť osôb vr… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Matúš Koščo od 12. 6. 2025
    konateľ
  • Ing. Tomáš Koščo od 12. 6. 2025
    konateľ
  • PhDr. Mikuláš Koščo od 6. 1. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DZS - M.K.TRANS, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 6,2 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 4,2 mil. €.

4,2 mil. €
Tržby
6,2 tis. €
Strata
4,3 mil. €
Celkové výnosy
3,6 mil. €
Aktíva
2,0 mil. €
Vlastné imanie
42 %
Celková zadlženosť
65,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 389,5 tis., 2022 153,1 tis., 2023 294,6 tis., 2024 171,0 tis., 2025 −6,2 tis.2021389,5 tis.2022153,1 tis.2023294,6 tis.2024171,0 tis.2025−6,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 5,0 mil., 2022 4,0 mil., 2023 4,3 mil., 2024 4,5 mil., 2025 4,2 mil.20215,0 mil.20224,0 mil.20234,3 mil.20244,5 mil.20254,2 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 5,0 mil., 2022 4,1 mil., 2023 4,3 mil., 2024 4,6 mil., 2025 4,3 mil.20215,0 mil.20224,1 mil.20234,3 mil.20244,6 mil.20254,3 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 118,2 tis., 2022 60,2 tis., 2023 83,7 tis., 2024 68,2 tis., 2025 10,6 tis.2021118,2 tis.202260,2 tis.202383,7 tis.202468,2 tis.202510,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,2 mil. € -6,2 tis. €
2024 4,5 mil. € 171,0 tis. €
2023 4,3 mil. € 294,6 tis. €
2022 4,0 mil. € 153,1 tis. €
2021 5,0 mil. € 389,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,2 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok4,0 tis. €
  • Zásoby9,3 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky86,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky490,3 tis. €
  • Finančné účty459,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie300,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie13,3 tis. €
  • Fondy zo zisku49,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,0 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-6,2 tis. €
  • Rezervy78,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky193,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky334,6 tis. €
  • Bankové úvery900,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DZS - M.K.TRANS, s.r.o. v konkurze?

DZS - M.K.TRANS, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DZS - M.K.TRANS, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DZS - M.K.TRANS, s.r.o. tržby 4,2 mil. €.

Je firma DZS - M.K.TRANS, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DZS - M.K.TRANS, s.r.o. vykázala stratu 6,2 tis. €.

Je DZS - M.K.TRANS, s.r.o. platiteľom DPH?

DZS - M.K.TRANS, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DZS - M.K.TRANS, s.r.o. sídli?

DZS - M.K.TRANS, s.r.o. má sídlo na adrese Staničná 3, Michalovce, 071 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026