Dental - Prim s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36588083
DIČ: 2021931538
IČ DPH: SK2021931538
Horešská 69, Kráľovský Chlmec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Horešská 69, Kráľovský Chlmec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 5. 1. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/15997/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; podnikateľské poradenstvo v oblasti predmetu podnikania …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Ladislav Bodák od 5. 1. 2005
    konateľspoločník
  • MUDr. Magdaléna Szabó Bodáková od 20. 3. 2018
    konateľspoločník
  • Magdaléna Bodáková od 20. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Dental - Prim s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 3,6 tis. € a tržby jej klesli o 20 % na 225,1 tis. €.

225,1 tis. €
Tržby
3,6 tis. €
Zisk
225,5 tis. €
Celkové výnosy
72,6 tis. €
Aktíva
14,4 tis. €
Vlastné imanie
80 %
Celková zadlženosť
73,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,0 tis., 2022 10,0 tis., 2023 9,4 tis., 2024 −26,8 tis., 2025 3,6 tis.20218,0 tis.202210,0 tis.20239,4 tis.2024−26,8 tis.20253,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 315,1 tis., 2022 300,9 tis., 2023 331,5 tis., 2024 282,8 tis., 2025 225,1 tis.2021315,1 tis.2022300,9 tis.2023331,5 tis.2024282,8 tis.2025225,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 225,1 tis. € 3,6 tis. €
2024 282,8 tis. € -26,8 tis. €
2023 331,5 tis. € 9,4 tis. €
2022 300,9 tis. € 10,0 tis. €
2021 315,1 tis. € 8,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok22,6 tis. €
  • Zásoby6,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky25,1 tis. €
  • Finančné účty18,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov3,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,6 tis. €
  • Rezervy8,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky19,2 tis. €
  • Bankové úvery28,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Dental - Prim s.r.o. v konkurze?

Dental - Prim s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Dental - Prim s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Dental - Prim s.r.o. tržby 225,1 tis. €.

Je firma Dental - Prim s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Dental - Prim s.r.o. dosiahla zisk 3,6 tis. €.

Je Dental - Prim s.r.o. platiteľom DPH?

Dental - Prim s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Dental - Prim s.r.o. sídli?

Dental - Prim s.r.o. má sídlo na adrese Horešská 69, Kráľovský Chlmec, 077 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026