WAGNER SERVICECENTRUM s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36586145
DIČ: 2021914829
IČ DPH: SK2021914829
Teslova 3029/2, Košice - mestská časť Juh

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Teslova 3029/2, Košice - mestská časť Juh Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba a spracovanie kovov 24.10
Dátum vzniku: 16. 11. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2005
Spisová značka: Sro/66319/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; strihanie a delenie zvitkov, plechov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Róbert Wágner od 16. 11. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť WAGNER SERVICECENTRUM s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 20 % na 3,7 tis. € a tržby jej narástli o 13 % na 274,2 tis. €.

274,2 tis. €
Tržby
3,7 tis. €
Zisk
274,2 tis. €
Celkové výnosy
2,0 mil. €
Aktíva
950,9 tis. €
Vlastné imanie
52 %
Celková zadlženosť
53,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,5 tis., 2022 314, 2023 425, 2024 3,1 tis., 2025 3,7 tis.20212,5 tis.2022314202342520243,1 tis.20253,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 437,7 tis., 2022 382,8 tis., 2023 210,6 tis., 2024 243,0 tis., 2025 274,2 tis.2021437,7 tis.2022382,8 tis.2023210,6 tis.2024243,0 tis.2025274,2 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 437,7 tis., 2022 382,8 tis., 2023 212,1 tis., 2024 245,9 tis., 2025 274,2 tis.2021437,7 tis.2022382,8 tis.2023212,1 tis.2024245,9 tis.2025274,2 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 657, 2022 83, 2023 113, 2024 543, 2025 9802021657202283202311320245432025980
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 274,2 tis. € 3,7 tis. €
2024 243,0 tis. € 3,1 tis. €
2023 210,6 tis. € 425 €
2022 382,8 tis. € 314 €
2021 437,7 tis. € 2,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,8 mil. €
  • Zásoby71,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky68,8 tis. €
  • Finančné účty12,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy800,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov140,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky130,7 tis. €
  • Bankové úvery99,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie800,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma WAGNER SERVICECENTRUM s.r.o. v konkurze?

WAGNER SERVICECENTRUM s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma WAGNER SERVICECENTRUM s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala WAGNER SERVICECENTRUM s.r.o. tržby 274,2 tis. €.

Je firma WAGNER SERVICECENTRUM s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 WAGNER SERVICECENTRUM s.r.o. dosiahla zisk 3,7 tis. €.

Je WAGNER SERVICECENTRUM s.r.o. platiteľom DPH?

WAGNER SERVICECENTRUM s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma WAGNER SERVICECENTRUM s.r.o. sídli?

WAGNER SERVICECENTRUM s.r.o. má sídlo na adrese Teslova 3029/2, Košice - mestská časť Juh, 040 12.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026