AGRO PALÍN, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36580953
DIČ: 2021838654
IČ DPH: SK2021838654
Palín 86, Palín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Palín 86, Palín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.50
Dátum vzniku: 15. 6. 2004
Základné imanie: 497,9 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2004
Spisová značka: Sro/15073/V
Predmet podnikania (výber): poľnohospodárstvo vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov za účelom ich spracovania alebo ďalšieho…; veľkoobchod a maloobchod v rozsahu voľných živností; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Dušan Varga od 15. 6. 2004
    konateľ
  • AGRO PALÍN TRADE, s.r.o. od 12. 6. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AGRO PALÍN, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 16,8 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 2,8 mil. €.

2,8 mil. €
Tržby
16,8 tis. €
Zisk
3,6 mil. €
Celkové výnosy
2,5 mil. €
Aktíva
431,7 tis. €
Vlastné imanie
83 %
Celková zadlženosť
24,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 805,7 tis., 2022 1,1 mil., 2023 150,5 tis., 2024 −283,3 tis., 2025 16,8 tis.2021805,7 tis.20221,1 mil.2023150,5 tis.2024−283,3 tis.202516,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 4,1 mil., 2022 5,6 mil., 2023 5,5 mil., 2024 3,0 mil., 2025 2,8 mil.20214,1 mil.20225,6 mil.20235,5 mil.20243,0 mil.20252,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,8 mil. € 16,8 tis. €
2024 3,0 mil. € -283,3 tis. €
2023 5,5 mil. € 150,5 tis. €
2022 5,6 mil. € 1,1 mil. €
2021 4,1 mil. € 805,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,1 mil. €
  • Zásoby1,1 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky270,5 tis. €
  • Finančné účty8,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie8,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie497,9 tis. €
  • Fondy zo zisku49,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-132,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie16,8 tis. €
  • Rezervy17,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky76,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky633,0 tis. €
  • Bankové úvery1,4 mil. €
  • Časové rozlíšenie9 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AGRO PALÍN, s.r.o. v konkurze?

AGRO PALÍN, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AGRO PALÍN, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AGRO PALÍN, s.r.o. tržby 2,8 mil. €.

Je firma AGRO PALÍN, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AGRO PALÍN, s.r.o. dosiahla zisk 16,8 tis. €.

Je AGRO PALÍN, s.r.o. platiteľom DPH?

AGRO PALÍN, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AGRO PALÍN, s.r.o. sídli?

AGRO PALÍN, s.r.o. má sídlo na adrese Palín 86, Palín, 072 13.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026