GC - trans s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36578576
DIČ: 2021813750
IČ DPH: SK2021813750
Na rožku 9/342, Košice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Na rožku 9/342, Košice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.19
Dátum vzniku: 15. 4. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 4. 5. 2004
Spisová značka: Sro/14810/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Milan Cibuľa od 20. 9. 2023
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GC - trans s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 15 % na 120,1 tis. € a tržby jej klesli o 12 % na 239,5 tis. €.

239,5 tis. €
Tržby
120,1 tis. €
Zisk
256,7 tis. €
Celkové výnosy
899,9 tis. €
Aktíva
527,4 tis. €
Vlastné imanie
41 %
Celková zadlženosť
86,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 13,8 tis., 2022 8,3 tis., 2023 18,7 tis., 2024 104,2 tis., 2025 120,1 tis.202113,8 tis.20228,3 tis.202318,7 tis.2024104,2 tis.2025120,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 257,7 tis., 2022 227,7 tis., 2023 291,5 tis., 2024 271,6 tis., 2025 239,5 tis.2021257,7 tis.2022227,7 tis.2023291,5 tis.2024271,6 tis.2025239,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 239,5 tis. € 120,1 tis. €
2024 271,6 tis. € 104,2 tis. €
2023 291,5 tis. € 18,7 tis. €
2022 227,7 tis. € 8,3 tis. €
2021 257,7 tis. € 13,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok889,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,5 tis. €
  • Finančné účty9,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie26,5 tis. €
  • Kapitálové fondy231,3 tis. €
  • Fondy zo zisku5,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov144,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie120,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky347,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky25,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GC - trans s.r.o. v konkurze?

GC - trans s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GC - trans s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GC - trans s.r.o. tržby 239,5 tis. €.

Je firma GC - trans s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GC - trans s.r.o. dosiahla zisk 120,1 tis. €.

Je GC - trans s.r.o. platiteľom DPH?

GC - trans s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GC - trans s.r.o. sídli?

GC - trans s.r.o. má sídlo na adrese Na rožku 9/342, Košice, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026