STEELSOFT s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36576824
DIČ: 2021786877
IČ DPH: SK2021786877
Okružná 306/68, Valaliky - Bernátovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Okružná 306/68, Valaliky - Bernátovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 25. 2. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2005
Spisová značka: Sro/14628/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Martin Lipták od 25. 2. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STEELSOFT s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 108 % na 11,0 tis. € a tržby jej klesli o 45 % na 93,3 tis. €.

93,3 tis. €
Tržby
11,0 tis. €
Zisk
108,1 tis. €
Aktíva
58,8 tis. €
Vlastné imanie
46 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,7 tis., 2022 −6,8 tis., 2023 11,1 tis., 2024 5,3 tis., 2025 11,0 tis.20218,7 tis.2022−6,8 tis.202311,1 tis.20245,3 tis.202511,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 84,2 tis., 2022 56,8 tis., 2023 108,2 tis., 2024 169,8 tis., 2025 93,3 tis.202184,2 tis.202256,8 tis.2023108,2 tis.2024169,8 tis.202593,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 93,3 tis. € 11,0 tis. €
2024 169,8 tis. € 5,3 tis. €
2023 108,2 tis. € 11,1 tis. €
2022 56,8 tis. € -6,8 tis. €
2021 84,2 tis. € 8,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie58,8 tis. €
  • Záväzky49,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STEELSOFT s.r.o. v konkurze?

STEELSOFT s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STEELSOFT s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STEELSOFT s.r.o. tržby 93,3 tis. €.

Je firma STEELSOFT s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STEELSOFT s.r.o. dosiahla zisk 11,0 tis. €.

Je STEELSOFT s.r.o. platiteľom DPH?

STEELSOFT s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STEELSOFT s.r.o. sídli?

STEELSOFT s.r.o. má sídlo na adrese Okružná 306/68, Valaliky - Bernátovce, 044 13.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026