VZT MONT, a.s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36572063
DIČ: 2020049581
IČ DPH: SK2020049581
Opatovská cesta 10, Košice - mestská časť Vyšné Opátske

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Opatovská cesta 10, Košice - mestská časť Vyšné Opátske Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba strojov a zariadení i. n. 28.25
Dátum vzniku: 17. 7. 2003
Základné imanie: 89,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 8. 2003
Spisová značka: Sa/1251/V
Predmet podnikania (výber): inštalácia a opravy klimatizačných zariadení; inštalácia a opravy ústredného vykurovania a vetrania; vodoinštalačné práce …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VZT MONT, a.s. v roku 2025 zvýšila zisk o 838 % na 30,2 tis. € a tržby jej narástli o 130 % na 3,3 mil. €.

3,3 mil. €
Tržby
30,2 tis. €
Zisk
3,3 mil. €
Celkové výnosy
962,8 tis. €
Aktíva
151,5 tis. €
Vlastné imanie
84 %
Celková zadlženosť
11,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 48,4 tis., 2022 24,4 tis., 2023 7,3 tis., 2024 3,2 tis., 2025 30,2 tis.202148,4 tis.202224,4 tis.20237,3 tis.20243,2 tis.202530,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 968,7 tis., 2022 1,2 mil., 2023 2,2 mil., 2024 1,4 mil., 2025 3,3 mil.2021968,7 tis.20221,2 mil.20232,2 mil.20241,4 mil.20253,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,3 mil. € 30,2 tis. €
2024 1,4 mil. € 3,2 tis. €
2023 2,2 mil. € 7,3 tis. €
2022 1,2 mil. € 24,4 tis. €
2021 968,7 tis. € 48,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok165,1 tis. €
  • Zásoby127 €
  • Dlhodobé pohľadávky115,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky678,1 tis. €
  • Finančné účty564 €
  • Časové rozlíšenie3,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie89,6 tis. €
  • Fondy zo zisku17,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov20,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie30,2 tis. €
  • Rezervy15,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky87,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky509,8 tis. €
  • Bankové úvery197,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VZT MONT, a.s. v konkurze?

VZT MONT, a.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VZT MONT, a.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VZT MONT, a.s. tržby 3,3 mil. €.

Je firma VZT MONT, a.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VZT MONT, a.s. dosiahla zisk 30,2 tis. €.

Je VZT MONT, a.s. platiteľom DPH?

VZT MONT, a.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VZT MONT, a.s. sídli?

VZT MONT, a.s. má sídlo na adrese Opatovská cesta 10, Košice - mestská časť Vyšné Opátske, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026