HR - ESAP, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36570648
DIČ: 2021724287
IČ DPH: SK2021724287
Vihorlatská 11/1006, Košice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vihorlatská 11/1006, Košice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.20
Dátum vzniku: 5. 5. 2003
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2004
Spisová značka: Sro/13955/V
Predmet podnikania (výber): marketing, marketingový prieskum; prieskum trhu a verejnej mienky; databázová činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Ružinský od 1. 8. 2005
    konateľ
  • Helena Ružinská od 31. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HR - ESAP, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 42 % na 4,1 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 62,2 tis. €.

62,2 tis. €
Tržby
4,1 tis. €
Zisk
70,5 tis. €
Aktíva
55,0 tis. €
Vlastné imanie
22 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,4 tis., 2022 5,1 tis., 2023 6,5 tis., 2024 7,1 tis., 2025 4,1 tis.20216,4 tis.20225,1 tis.20236,5 tis.20247,1 tis.20254,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 55,7 tis., 2022 57,3 tis., 2023 58,7 tis., 2024 64,8 tis., 2025 62,2 tis.202155,7 tis.202257,3 tis.202358,7 tis.202464,8 tis.202562,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 62,2 tis. € 4,1 tis. €
2024 64,8 tis. € 7,1 tis. €
2023 58,7 tis. € 6,5 tis. €
2022 57,3 tis. € 5,1 tis. €
2021 55,7 tis. € 6,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie55,0 tis. €
  • Záväzky15,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HR - ESAP, s.r.o. v konkurze?

HR - ESAP, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HR - ESAP, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HR - ESAP, s.r.o. tržby 62,2 tis. €.

Je firma HR - ESAP, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HR - ESAP, s.r.o. dosiahla zisk 4,1 tis. €.

Je HR - ESAP, s.r.o. platiteľom DPH?

HR - ESAP, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HR - ESAP, s.r.o. sídli?

HR - ESAP, s.r.o. má sídlo na adrese Vihorlatská 11/1006, Košice, 040 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026