P.A.T. , s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36569038
DIČ: 2021611350
IČ DPH: SK2021611350
Fabíniho č. 10, Spišská Nová Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Fabíniho č. 10, Spišská Nová Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 12. 2. 2003
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2022
Spisová značka: Sro/13781/V
Predmet podnikania (výber): obchodná činnosť: domáce potreby, stavebné dielce a materiály, drevené suroviny a výrobky z dreva, drogéria, sklo, po…; sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností - činnosť realitnej kancelárie; konzultačné a poradenské služby v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ján Tkáč od 6. 10. 2009
    konateľ
  • Ing. Patrik Tkáč od 20. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť P.A.T. , s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 453 % na 13,7 tis. € a tržby jej narástli o 9 % na 95,5 tis. €.

95,5 tis. €
Tržby
13,7 tis. €
Zisk
30,9 tis. €
Aktíva
23,5 tis. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,0 tis., 2022 8,3 tis., 2023 2,1 tis., 2024 2,5 tis., 2025 13,7 tis.20217,0 tis.20228,3 tis.20232,1 tis.20242,5 tis.202513,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 41,3 tis., 2022 57,5 tis., 2023 77,1 tis., 2024 87,5 tis., 2025 95,5 tis.202141,3 tis.202257,5 tis.202377,1 tis.202487,5 tis.202595,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 95,5 tis. € 13,7 tis. €
2024 87,5 tis. € 2,5 tis. €
2023 77,1 tis. € 2,1 tis. €
2022 57,5 tis. € 8,3 tis. €
2021 41,3 tis. € 7,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie23,5 tis. €
  • Záväzky7,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma P.A.T. , s.r.o. v konkurze?

P.A.T. , s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma P.A.T. , s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala P.A.T. , s.r.o. tržby 95,5 tis. €.

Je firma P.A.T. , s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 P.A.T. , s.r.o. dosiahla zisk 13,7 tis. €.

Je P.A.T. , s.r.o. platiteľom DPH?

P.A.T. , s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma P.A.T. , s.r.o. sídli?

P.A.T. , s.r.o. má sídlo na adrese Fabíniho č. 10, Spišská Nová Ves, 052 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026