AGRO OR, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36568732
DIČ: 2020043443
IČ DPH: SK2020043443
Hospodársky dvor Gyňov 193, Gyňov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hospodársky dvor Gyňov 193, Gyňov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 13. 2. 2003
Základné imanie: 57,9 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 6. 10. 2003
Spisová značka: Sro/13749/V
Predmet podnikania (výber): poľnohospodárska výroba vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov za účelom spracovania alebo predaja; služby súvisiace s rastlinnou výrobou; služby súvisiace so živočíšnou výrobou okrem veterinárnych služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • František Oravec od 13. 2. 2003
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AGRO OR, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 2,8 tis. € a tržby jej narástli o 19 % na 330,3 tis. €.

330,3 tis. €
Tržby
2,8 tis. €
Zisk
678,0 tis. €
Celkové výnosy
4,1 mil. €
Aktíva
266,0 tis. €
Vlastné imanie
93 %
Celková zadlženosť
54,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 113,6 tis., 2022 38,4 tis., 2023 −347,4 tis., 2024 −231,0 tis., 2025 2,8 tis.2021113,6 tis.202238,4 tis.2023−347,4 tis.2024−231,0 tis.20252,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,1 mil., 2022 304,7 tis., 2023 179,9 tis., 2024 276,7 tis., 2025 330,3 tis.20211,1 mil.2022304,7 tis.2023179,9 tis.2024276,7 tis.2025330,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 330,3 tis. € 2,8 tis. €
2024 276,7 tis. € -231,0 tis. €
2023 179,9 tis. € -347,4 tis. €
2022 304,7 tis. € 38,4 tis. €
2021 1,1 mil. € 113,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,8 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,3 mil. €
  • Finančné účty3,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie57,9 tis. €
  • Kapitálové fondy717,3 tis. €
  • Fondy zo zisku7,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-519,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,8 tis. €
  • Rezervy6,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky724,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,4 mil. €
  • Bankové úvery118,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie587,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AGRO OR, s.r.o. v konkurze?

AGRO OR, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AGRO OR, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AGRO OR, s.r.o. tržby 330,3 tis. €.

Je firma AGRO OR, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AGRO OR, s.r.o. dosiahla zisk 2,8 tis. €.

Je AGRO OR, s.r.o. platiteľom DPH?

AGRO OR, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AGRO OR, s.r.o. sídli?

AGRO OR, s.r.o. má sídlo na adrese Hospodársky dvor Gyňov 193, Gyňov, 044 14.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026